05 Aralık 2016 Pazartesi 00:03
Kısmetse Olur yeni gelen aday Sibel Akbulut kimdir kaç yaşında kime talip?
Kısmetse Olur evinde yeni bir isim olarak dahil olacağı konuşulan yarışmacı Sibel kimdir çok merak ediliyor. 4 Aralık Pazar günü ekranlara gelecek yeni bölümde Kısmetse Olur’da bir kişi eve veda edecek.

Eve veda edecek aday olarak konuşulan Sibel Akbulut, Kısmetse Olur yarışmasına bu gece dahil oluyor. Yarışmada elenen ismin Nazlı olması bekleniyor. Nazlı’nın yerine Sibel eve dahil olan gelin adayı olacak.

Kısmetse Olur gelinler evine Nazlı Ceylan’ın yerine Sibel’in dahil olması bekleniyor. Gamze Öztürk’ün yerine ise kim gelecek bilinmiyor. Sosyal medyada yer alan iddialara göre Gamze’nin yerine gelecek aday eski Kısmetse Olur yarışmacısı olan Melis Buse olacak.

Kısmetse Olur Sibel kimdir?

Sibel hakkında henüz çok fazla bilgi bulunamıyor. Kısmetse Olur evine yeni dahil olacak olan Sibel’in hangi damat adayına talip olacağı merak ediliyor. Ev içerisindeki dengelerin değişmesine neden olabilecek bir aday olarak yarışmaya dahil olması beklenen Sibel, talibi olan birisine mi yoksa hiç talibi olmayan birisine mi talip olacak bilinmiyor.

Gökhan ile Rabia arasındaki sorunlar giderek büyürken eve yeni dahil olacak bir gelin adayının Gökhan’a talip olması iki evdeki dengeleri değiştirmeye yetecek gibi görünüyor.


Son Güncelleme: 05.12.2016 00:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş