13 Şubat 2017 Pazartesi 01:22
Kısmetse Olur yeni Adaylar Farima ve İlkay Kimdir 12 13 Şubat 2017-1

 12 Şubat Pazar günü kısmetse olur final gecesinde yapılan elemenin ardından eve yeni bir gelin adayı gelecek. Çekimleri 1 hafta önceden yapılan kısmetse olur evinde gelişmeler internete sızıyor. Kısmetse olur 12 Şubat Pazar haftanın finalinde elenen kişinin yerine demek aslında doğru olmaz. Çünkü bu hafta elenen kimse olmayacak Ancak eve yeni bir gelin adayı iştirak edecek. Kısmetse olur 13 Şubat gelin adayı Farima  isimli kişi oluyor.

Kısmetse olur 12 Şubat final gecesinde eleme tahtasına yazılan isimler Aycan ve Kemal olurken iki yarışmacı da ayağa kalkıyor ancak  Seda Akgül tarafından yapılan Açıklama ile bu hafta eleme yapılmayacağı söyleniyor. Eleme olmamasına karşılık olur evine 13 Şubat günü Farima  isimli yeni gelin adayı geliyor. Peki Farima  kimdir ? Nerelidir? Hangi damat adayı için programa katıldı. izleyiciler tarafından büyük merak konusu oldu. 

 Kısmetse olur izdivaç programında 12 Şubat Pazar günü eleme gerçekleştirilmeyecek. Evde daha fazla ve hızlı bir şekilde aşk yaşasın diye yeni adaylar geliyor ve bir de yeni damat adayı geleceği söylentiler arasında yer alıyor. İlkay isimli damat adayı hakkında henüz bilgiler yok.

Kısmetse olur Farima  24 yaşında ve İranlı olup, Aşk Kafe programına ablası Naz ile katılmış olan gelin adayı İranlı olmasına karşılık İstanbul'da hayatını sürdürüyor. Psikolog olan güzel gelin adayı öncelikle ona talip olacaklarda yakışıklılıktan çok zekasına önem vereceğini belirtmektedir. 1,72 boy ve 52 kilo olan Farima deli dolu hareketli birisi.

Farima Aşk Kafe de ilişkileri olmuştu ancak bitti. Bakalım Kısmetse Olura kimin için gelecek? Farimayı kime yakıştırırsınız?

Son Güncelleme: 13.02.2017 01:42
Yorumlar

Google+'da Paylaş