08 Şubat 2017 Çarşamba 17:28
Kısmetse Olur Yarınki Fragmanı ((9 Şubat 2017 Perşembe))
 Televizyon ekranlarının reyting rekorları kıran programı kısmetse olur 9 şubat fragmanı sizler için haberimizde yer almaktadır. Kanal D ekranlarında hafta içi hergün Seda Akgül'ün sonunu ile yayınlarına devam eden kısmetse olur izdivaç yarışması 354. bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. 9 Şubat 2017 Perşembe günü Kanal D ekranlarında yeni bölümü ile karşımıza çıkacak olan kısmetse olur fragmanı hakkında detayları sizler için sayfamızı hazırladık.

Kısmetse olurda 8 Şubat 352. bölüm Adnan ve Didem yine bir araya gelemediler. Merve'nin babasının vefat haberi evde herkesi üzüntüye boğdu. Sibel ve Aycan gözyaşlarına hakim olamadı. Kısmetse olur yeni bölümü 9 Şubat günü izleyici karşısına çıkacak. Perşembe günü izleyeceğimiz Kısmetse olur'un yeni bölümünde neler yaşanacak merak konusu oldu. Bu bölümde Tuğçe ile Ayça'nın kavgasına şahit olacağız sözlü başlayan kavgada şiddet artınca Aycan Tuğçe'ye fiziksel temasta bulunacak ve Seda Akgül gelinler evini basacak diskalifiye olma tehlikesi ile karşı karşıya kalan Aycan için oynama yapılacak. Tabii ki evde bir ilişkisi bulunan Ayça'nın elenmesi yönünde oy çoğunluğu sağlanacak .Diğer yandan ay Can'ın sevgilisi Onur küs olmalarına rağmen Gelinler evine gelerek ona sarılıp teselli de bulunacak . Birbirlerine sarılarak ağlayan çift ekranlara damgasını vuracak
DİDEM VE ADNAN AYNI TAS AYNI HAMAM

Kısmetse Olur son bölümünde fırtınalı giden aşklarına noktayı koyan Adnan ve Didem, gözyaşları içerisinde ayrılık acısı çekti. Onur'un ikiliyi barıştırma çabaları ise yeterli olmadı. Kısmetse Olur yeni bölümünde yüzükleri atan Adnan ve Didem barışacak mı merak ediliyor.

Kısmetse Olur 9 Şubat 354, bölüm fragmanı izle

Son Güncelleme: 08.02.2017 19:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş