06 Şubat 2017 Pazartesi 22:15
Kısmetse Olur Yarınki Fragmanı ((7 Şubat Salı)) Adnan Didem El Ele
 Kısmetse olur oldukça çalkantılı bir haftaya daha girdi. Adnan ve Didem arasındaki yüzük atma krizi ayrılık noktasına gelirken ,Onur'un birleşmeleri için hazırladığı yemek sürprizi işe yaramadı. Kısmetse olur 7 Şubat Salı günü yayınlanacak bölümde neler yaşanacak merak konusu oldu. Kısmetse olurda  7 Şubat Salı fragmanı 351.bölüm sizler için sayfamızda yer almaktadır.

Bu hafta Adnan ve Didem'in yüzük atmaları ile ortalık iyice karıştı. Birbirine deli gibi aşık olan çift sinir krizleri geçirdiler .Adnan durumdan oldukça fazla etkilendi Didem de hiç barışacak gibi görünmüyor. Adnan Didem çifte inançlarını devam ettirirken çekimleri bir hafta öncesinden yapılan programın ipuçlarına baktığımızda halen önümüzdeki günlerde de bir barışma olacağı konuşulmuyor .

Kısmetse olur 7 Şubat Salı günü 351 Bölüm Fragmanı neler yaşanacağını sizler için paylaştık. Yeni bölüm fragmanını aşağıda sizler için vermiş olduğumuz linki tıklayarak öğrenebilirsiniz .

Kısmetse olurda Tuğçe'nin eski nişanlısı Kemal'in eve gelmesi evde dengeleri iyiden iyiye değiştirdi. 10 yıl önce ayrılmış olduğu eski nişanlısı Kemal'e hala deliler gibi aşık olduğunu söyleyen Tuğçe evlensem de çoluk çocuğum olsa da onu unutamayacağım sözleri ile evdeki gelin adaylarının tepkisini üzerine çekti. Tankut ile olan birlikteliğine son veren Tuğçe aslında evde kendi seviyesini düşürdü. Herkes madem böyle bir düşüncen var neden Tankutla evlilik yolunda ilerlemeye kalktın diye düşündü.Tuğçe Kemal'in eve girmesi ile birlikte gözyaşlarına boğuldu. Bakalım ilerleyen günlerde Kemal ve Tuğçe Arasında yeni bir ilişkiye başlayabilecek mi?

 Kısmetse olur 7 Şubat Salı 351 Bölüm fragmanı

Son Güncelleme: 06.02.2017 16:56
Yorumlar

Google+'da Paylaş