06 Aralık 2016 Salı 15:24
Kısmetse Olur Yarınki Fragmanı 6 Aralık 2016 Salı Sibel görücüye çıktı
 Kısmetse olur 298. bölüm fragmanında neler yaşanacak? 6 Aralık Salı günü 12:45 de izleyici karşısına çıkacak olan kısmetse olur programının 298. bölüm tüyoları sizler için haberimizde yer almaktadır. Siz de kısmetse olur takipçisi iseniz ve ertesi gün neler olacak diye merak ediyorsanız sitemizde anlık olarak girilen kısmetse olur tüyolarını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Kısmetse olur evinde bu hafta yer yerinden oynayacak.Eve 4 aralık gecesi finalde elenen Nazlı'nın yerine gelen gelin adayı Sibel damatların aklını başından aldı. Rabia ile aşkları çatırdayan Gökhan, Sibel'e adeta vuruldu eve ilk geldiği andan itibaren Sibel'i gördüğü an ile yerinde duramayan Gökhan bakalım yeni adımlar atacak mı bu eve kendisi için en iyi gelin adayını durmaya geldiğini söyleyen Gökhan Sibel'e adeta yeşil ışık yaktı.Kısmetse olur 6 Aralık Salı günü yayınlanacak olan 298. bölüm de gelin adayları yine birbirlerine girecek. Mehtap Berke'nin peşinde koşmaya devam ederken Berker ise yeni gelin adayını etkileyecek gibi görünüyor.

 

Kısmetse Olur Yarınki Fragmanı 6 Aralık 2016 Salı

Kısmetse olur evinin yeni gelin adayı Sibel damatlar evine girerek herkesle tanıştı.Yürekleri ağza getiren bir güzellikte olan Sibel Normalde anaokulu öğretmeni olduğunu ancak şuanda Ajans şirketi açmak için girişimlerde bulunduğunu söyledi .Kısmetse olur evinde damat adayı olarak kafasında kimsenin olmadığını belirten Sibel bakalım hangi aday ile tanışma yolunda ilerleyecek.

Kısmetse olur  298 bölüm fragmanı sizler için sayfamızda yer almaktadır.Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı tıklayarak yeni bölümde neler yaşanacağını gelin ve damat adayları arasında ki kavgaları aşkları izleyebilirsiniz. Kısmetse olurun her zaman ilk fragmanını izleyen siz olmak istiyorsanız bu ayrıcalığı yaşamak için sitemizi takip etmenizi öneriyoruz.Kısmetse olur 4 aralık 298. bölüm fragmanı bağlantısını aşağıda sizler için aktardık.

 Kısmetse olur 298 bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

Son Güncelleme: 27.12.2016 19:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş