30 Ocak 2017 Pazartesi 11:11
Kısmetse Olur Yarınki Fragmanı ((31 Ocak  2017 Salı))
 Kısmetse Olur 31 Ocak fragmanı sizler için sayfamızda yer alıyor.Bu hafta ekranlara gelecek olan Kısmetse olur final gecesinde neler yaşanacak merak konusu oldu.Kanal D ekranlarının en çok izlenen programı olan Kısmetse Olur'da 29 Ocak  final gecesinde gözyaşları sel olup akıyor.Fenomen yarışmada yine her hafta olduğu gibi bu haftada izleyici ekran başına kilitlenecek gibi görünüyor.Gelin hep birlikte Final gecesi kısmetse olur evinde neler yaşanacak göz atalım.

Oldukça olaylı geçen bir haftanın ardından bif Kısmetse Olur finaline daha geldik. Kavgalı bol gözyaşılı ve ihanetli geçen hafta diskalifiye olan yarışmacı ile son bulurken Gözde terk edilmenin hatta aldatılmanın acısını çok kötü yaşadı.Bu durum karşısında Berker evden diskalifiye olacağını bile bile Serabın elinden tutarak ayrıldı.Oldukça ilginç olayların yaşandığı Kısmetse Olur artık izleyicileri şaşırtıyor ve olmaz dediğiniz olaylar bir anda oluveriyor.
Kısmetse Olur'da cumartesi günü aralarında ufak bir anlaşmazlık yaşanan Onur ile Aycan çiftinin küskünlüğü final gecesinde elemelerde sona eriyor.Aycan her zaman olduğu gibi yine Onurun omzunda onu sevdiğini söyleyerek ağlıyor.Ünal ise Tuğçe'nin Tankut'a karşı duygularının bittiğini bunu dışarıda kendisine itiraf ettiğini söylüyor. Gökhan ise Onur ve Aycan ilişkisinin bitmek üzere olduğu üzerine yorumlar yaparak ortamı iyice geriyor.Bakalım bu heyecanlı gecede elenen isim kim olacak.

Tuğçe ve Tankut çifti, Ünal'ın söylediklerinden sonra ne yapacak? Tuğçe, Tankut hakkında Ünal'a neler söyledi?

Gökhan'ın eve dönmesi ile ayakları yerden kesilen Sibel, elenmesi için ismi çıkınca şoke olacak. Onur ile aşk yaşayan Aycan ise ağlama krizine girecek. Ancak bütün bunlar sadece birer oyundan ibaret. Çünkü bu hafta evden kimse elenmeyecek. Oylamanın sonunda sunucu bunun bir şaka olduğunu duyuracak.

Son Güncelleme: 30.01.2017 19:22
Yorumlar

Google+'da Paylaş