29 Aralık 2016 Perşembe 15:46
Kısmetse Olur YarInki Fragmanı ((30 Aralık 2016 Cuma)-Sibel ve Ünal Arasında Neler Oluyor?
 Kısmetse olur 30 Aralık Cuma günü yayınlanacak olan bölümünde neler yaşanacak ? Kısmetse olur  319. bölüm fragmanında neler yaşanıyor? Bu hafta erkekler evine ve Gelinler evine gelen yeni adaylar ile kısmetse olur evinde eşitlik sağlandı. Eve yeni gelen adaylar dışarıdan da arkadaşlar ve birbirlerini tanıyorlar.

Bakalım kısmetse olur evinde Sibel ile ilgilenen yeni damat adayı onun gönlünü çalmayı başarabilecek mi ? Kısmetse olur 319. bölüm fragmanında neler yaşanacak işte detaylar,

Kısmetse olur evine yeni gelen Damat adayı Ünal Ünlü bir modacı uzun sakalları ile dikkat çeken Ünal gelin adaylarından  Sibel gönlünü fethetmek için elinden geleni yapıyor. Ünal daha önceden Gökhan'ın dışarıdan kavgası ve kısmetse olur evindeki erkeklerin çoğunun giyimlerini de kendisi yapıyor ünlü stilist Ünal Taylı kısmetse olur evindeki erkeklerin de giyim sponsorluğunu yapıyor. Ünal Altaylı'nın Giyim Mağazası var ve klasik giyim lerdeki yeni tarz dar kesim erkek modası onun ile bir çığır açmış durumda.

Kısmetse olur 30 Aralık Cuma günü yayınlanacak olan 319. bölümün de yine heyecanlı dakikalar yaşanacak.  Adnan ve Didem aşkı devam ederken onur ve Aycan ikilisi yine Evin en masum aşkına yaşamaya devam edecekler. Gökhan Rabia ilişkisi ise tamamen bitti. Gökhan ve Sibel arasında bir şeyler olacağı konusunda internette dolaşan dedikodular hızla yayılmaya devam ediyor.

 kısmetse olur 305. bölüm izlemek için tıklayınız

 

 

Son Güncelleme: 29.12.2016 15:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş