28 Aralık 2016 Çarşamba 15:14
Kısmetse Olur Yarınki Fragmanı 29 Aralık Perşembe 2016
 Kısmetse olur evlilik programına geçtiğimiz gün Hazal konuk olarak geldi. Hazal Aycan dan özür diledi. Semih hakkında yıllardır süren dostunu dinlemediği için oldukça pişman olan Hazal tüm duygularını açığa vurdu. Evde Semihin olmaması Hazal'ın duygularını rahatça ifade etmesine neden oldu. Peki kısmetse olur 29 Aralık Perşembe fragman ında neler yaşanacak? Kısmetse olur 318. bölüm fragmanı için yazımızın devamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Hazal ve Semih arasında ipler tamamen koptu Hazal programdan çıktıktan sonra Kıbrıs'a kumar oynamaya gitti ve uğruna programı terk ettiği sevgilisini orada bir bayan ile aldattı dedikoduları çıktı. Hazal büyük aşkının arkasında dursa da aldatılma sonrasında söyleyecek söz bulamadı kısmetse olur evine konuk olarak geldiğinde Gamze Taşkın'ın kendisine yaptığı açıklamalar sonrasında semihin Aslında kendisini sevmediğini öğrenince adeta yıkılan güzeller güzeli gelin adayı hıçkıra hıçkıra gözyaşlarına boğuldu, sosyal medyada dolaşan haberlere göre semihin aldattığı, bayan Aslında Gökhan'ın arkadaşı baştan beri Hazal'a ilgisi olduğu söylenen Gökhan'ın böyle bir tezgahın planladığı da düşünülüyor. Rabia dan ayrılan Gökhan Hazal'a aday olacak mı ilerleyen günlerde hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kısmetse Olur da yeni adaylarla ilgili ifşa bilgilerini de sizlerle ilerleyen konularımızda paylaşacağız. Merak ettiğiniz adayı ve programla ilgili konuları sorabilir. İsteklerinizi yoruma yazabilirsiniz.

Son Güncelleme: 28.12.2016 15:16
Yorumlar

Google+'da Paylaş