13 Şubat 2017 Pazartesi 16:59
Kısmetse Olur Yarınki Fragmanı ((14 Şubat 2017 Salı))

Kanal D ekranlarının vazgeçilmez programı olan Kısmetse Olur 358. bölümü ile 14 Şubat Sevgililer Gününde izleyici karşısına çıkacak. Ekranlara damgasını vuran Kısmetse Olur 14 Şubat günü ADDİT hayranlarını büyük bir süpriz bekliyor. Sevgililer gününde Adnan ve Didem yeniden barışarak yollarına devam ediyorlar.

Eğlence dolu bir 14 Şubat sevgililer günü yaşayan Kısmetse Olur evinde duygusal dakikalara şahitlik ediyoruz. Kısmetse Olurda 14 Şubat günü Ünal sevgilisine yüzük alıyor ve kutuyu açarken ellerinin titrediğini görüyoruz. adnan ise Didemi kıskandırmak için yeni gelin adayları ile önce sohbet ediyor sonrasında dans ediyor. Elbette Adnanın bu hareketi tam isabet oluyor ve Didemi kıskançlık krizlerine sokuyor. didem çılgına dönmüş bir halde gelerek kızı Adnanın kolundan çekiyor. Sonrasında sarılarak barışıyorlar.

Kısmetse Olur 14 Şubat günü eve konuk olarak ise ünlü şarkıcı Alişan geliyor. Ekranların ünlü ismi evliliğe adım atamayışını ve bu durum ile ilgili annesinin anılarını yarışmacılarla paylaşıyor. evde bol kahkahalı eğlenceli dakikalar yaşanıyor

Kısmetse Olur 14 Şubat 358. bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız

Son Güncelleme: 13.02.2017 19:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş