09 Ocak 2017 Pazartesi 16:56
Kısmetse Olur Yarınki Fragmanı (10 Ocak 2017 Salı)-Kim Elendi Tankut Yeniden Döndü
 Televizyon ekranlarının vazgeçilmez evlilik yarışması kısmetse olur 6 Ocak Cuma fragmanı sayfamızda yer almaktadır. Kısmetse olurda Cuma günü neler yaşanacak? Cuma günü kısmetse olur çiftlerini desteklemek için özel yemekler ve ödüller düzenleniyor. Kısmetse olur evinde bu hafta dengeler iyiden iyiye değişti. Televizyon ekranlarının beğenilen evlilik yarışması kısmetse olur 6 Ocak Cuma 324. bölüm fragmanı sayfamızda bulabilirsiniz.

Kısmetse olur Adnan ve Didem çıktı başlarına doludizgin yaşamaya devam ediyorlar. Yakında Adnan sevgisini evlilik yapmayı düşünüyor. Aycan ve Onur ilişkisi ise oldukça tartışmalı bir sezona giriyor umarız ilişkileri büyük zarar görmez ancak Kısmetse olurda Cuma günü oldukça gergin dakikalar yaşanıyor. Adnan ve Didem'in evliliğe doğru giderken Onur ve Ayça'nın Ayrılık noktasına kadar da yanacağını hep birlikte gözlerime yiyeceğiz .

Adnan ve Didem ikilisi bu hafta kayak yapmaya gitti birlikte yuvarlanarak oldukça keyifli dakikalar geçirdikleri gözlemlenen çiftin aşkları gözlerinden okunuyordu.  Adnan ve Didem aşkı resmiyete dökülüyor. Evlilik teklifini kabul eden Didem ardından artık sırada ailelerin tanışması yer alıyor. Didem'in Adnan'a onun istediği gibi bir yer sofrası hazırlaması sürprizi Adnan'ı adeta kendinden geçirdi bakalım bu ilişkinin ilerleyen dönemlerinde ailelerine gelmesi ile birlikte nasıl sürprizler ortaya çıkacak. Farklı kültürlerin insanları olan iki aile birbiri ile anlaşabilecek ortak nokta bulabilecekler mi.

 Kısmetse olur 6 Ocak 324. bölüm fragmanında neler yaşanacak programı yakından takip edenlerin büyük merak içerisinde beklediği dakikaları sizleri sayfamızda paylaşmak istiyoruz.

 kısmet 324 bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

 

Son Güncelleme: 09.01.2017 17:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş