30 Aralık 2016 Cuma 17:34
Kısmetse Olur yarınki 31 Aralık Cumartesi fragmanı Kanal D
 Kanal D ekranlarının fenomen programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kısmetse Olur yarışmasında heyecan devam ediyor. 31 Aralık Cumartesi yeni bölüm fragmanı merak edilen Kısmetse Olur ile ilgili haberimiz sizlerle!

 

Hafta içi her gün ekranlarda olan ve her hafta bir adaya veda ettiğimiz Kısmetse Olur’da heyecan devam ediyor. Son olarak 30 Aralık Cuma günü sevenlerinin karşısında olan Kısmetse Olur’da Adnan ve Didem cephesinde önemli ve olumlu gelişmeler yaşanırken Rabia ve Gökhan cephesinde yaşanan olumsuz gelişmelerden sonra gözyaşları sel oldu.

İyi giden ilişkilerinin ardından bir yemekle süslemek isteyen Adnan ve Didem sın bölümde kendileri için hazırlanan özel masada yemek yediler ve oldukça güzel dakikalar geçirdiler.

Yaptığı samimi açıklamalar ile Didem’i mest eden Adnan önemli açıklamalarda bulundu. Evlilik boyutlarına doğru ilerlemek isteyen  Adnan’ın bu açıklaması ise Didem’i utandırdı.

Sibel ise Kaan’a gerçekten beni buradan götürebileceğine inanıyor musun? Sorusunu sordu. Kaan da tabii düşünüyorum yanıtını verdi.

Ünal ve Sibel’in aynı masada oturmasının ardından Kaan masanın yakınlarına gelip Sibel’e açı mısın masayı buraya yakınlaştırayım sorusunu sordu. Kaan, Ünal ile Sibel yakınlaşmasından hiç de memnun değil gibi duruyor.
Kısmetse Olur 31 Aralık fragmanı için tıklayınız.

Son Güncelleme: 30.12.2016 17:35
Yorumlar

Google+'da Paylaş