04 Ocak 2017 Çarşamba 16:24
Kısmetse Olur Ünal Hayatı,Fotoğrafları ve Hakkında Merak Edilenler

Kanal D ekranlarında haftanın 7 günü yayınlan evlilik programı Kısmetse Olur hafta içi 12:30 da hafta sonu ie 23:30 yayınlanmaktadır. Gelin ve damat adaylarının çekişmesinin ve her hafta elemelerin yaşandığı program heyecanla takip edilmektedir. Elenen adayların yerine yeni çiftler gelebilmektedir. Kısmetse Olur evinde heyecan 24 Aralık Cumartesi gününde halk oylamasında 313. bölümle devam ediyor. Kısmetse Olur'da haftanın birincileri kim olacak?

Kısmetse Olurda Bu hafta Neler Oldu?

313 bölümün geride kaldığı yarışmada geçtiğimiz  hafta  eve   veda  eden isim  Hazal Babalık oldu. Olaylı  final  gecesinin  sonun da  Hazal'ın  elenmesi Semih'i  çok  kızdırdı  ve  Semih'te  kız  arkadaşı  Hazal ile  beraber  eve  veda  etti. Birbirine yakışan ikili  için  o günden  sonra  her şey   daha  iyi  olacağı  düşünülürken  çapkınlığı ile her fırsatta övünen Semih,  başka  bir  yarışmacı  arkadaşı  olan Şahin ile  beraber  Kıbrıs' a tatile  gittiği  öğrenildi. Semih  bu  durumun  öğrenilmesi  ile  yarışmadan  tamamen  diskalifiye  oldu. Kısmetse Olur yarışmasında Adnan ile Rabia'nın baş başa yemeğe gitmesi ile Gökhan'ın sinirlerini gerecek cinsten. Bu yeni gelişme sonrasında Gökhan'ın bu duruma tepkisi ne derece olacak? Rabia ile araları bozuk olan Gökhan bu duruma katlanabilecek mi? Kısmetse Olur halk oylaması 313. bölümü 24 Aralık Cumartesi gecesinde saat 00.30'da yayınlanacak.

Bu hafta hiç beklenmedik elemelerin yaşandığı bir hafta oldu . Uzun zamandır Kısmetse Olurda evde kalmayı başaran Mehtap , Gamze ile yaşadığı tartışma sonrasında 3 . ihtarını alarak diskalifiye oldu

Ünal  Taylı Kimdir?

Kısmetse  Olur'a katılan  yeni  isim  İşte  Benim Stilim programın' da  ekranlardan  tanıdığımız  Ünal  Taylıdır.İşte  Benim Stilim programın' da  tarzıyla herkesin  beğenisini  kazanan  Taylı  aynı  zamanda  meslek olarak mankenlik yaomaktadır.. Kısmetse  Olur  yarışmasının da  en güçlü  adaylarından  biri  olduğu ilk haftalardan düşünülmektedir.Ünal,  Turgay  ile  vereceği  mücadelede  kazanabilecek mi?

 

Son Güncelleme: 04.01.2017 16:26
Yorumlar

Google+'da Paylaş