29 Kasım 2016 Salı 13:44
Kısmetse Olur Turgay Kime Talip Olarak Geldi?
 Kanal D televizyonlarında yayınlanan kısmı nasıldır izdivaç programında 27 Kasım pazar akşamı final gecesinde elenecek isim belli oldu.Çekimleri daha önceden yapılan kısmetse olurun 27 Kasım pazar akşamı elenecek ismi bu defa damat adaylarından olacak.Kısmetse olur 27 Kasım gecesi elenen ismin yerine gelen yeni damat adayı ise geçtiğimiz sezondan tanıdık bir yarışmacı olacak.

Seda Akgül'ün sorunu ile hafta içi her gün izleyici karşısına çıkan Fenomen yarışma programı kısmetse olur yeni sezon Yayınları ile ekranlara damgasını vurmaya devam ediyor.Kısmetse olur 27 Kasım pazar akşamı final gecesinde eve veda eden isim Aykut olurken onun yerine yeni gelen Damat adayı ise geçtiğimiz sezondan tanıdığımız Turgay kötü oldu kısmetse olur evine yeniden dönüş yapan Turgay Tepe kim için geliyor. Geçtiğimiz sezon Ceyda'nın tarih olarak gelen ve aradığını bulamayan ünlü yarışmacı bakalım bu defa istediği kişi ile evlilik yolunda ilerleyen gidecek mi?
Kısmetse olur evinde şok dedikodular internete sızmaya devam ediyor. Ceyda'nın ikinci sezon için kısmetse olur ile anlaştığı Adnan'ın Didem'den ayrılacağı ve Ceyda ile ilgileneceği gedikoğulları hızla yayılıyor. Hatta Adnan'ın abisinin bu konu hakkında konuşurken bir izleyici tarafından duyduğu ve kesin bilgilere ulaşıldığını söyleniyor

Kısmetse Olur’a geri gelecek olan Turgay yine adayını değiştirmeyecek; zira Turgay kızlar evinde şuan için bir adayı olmadığını ve adayı olmayan herkesin kendine eşit derecede olduğunu açıkladı.

 

 

Son Güncelleme: 29.11.2016 13:46
Yorumlar

Google+'da Paylaş