07 Aralık 2016 Çarşamba 15:39
Kısmetse Olur Sibel Akbulut Kimdir Nedir Necidir?
 Kanal D ekranlarının Fenomen izdivaç programı Kısmetse olur'un yeni Gözde geleni Sibel Akbulut oldu. 4 aralık final günü evden Nazlı'nın elenmesi ile kısmetse olur gelin adayı olarak gelen Sibel Akbulut güzelliği ve konuşmaları ile herkesi kendine hayran bıraktı.Damatlar evinde gözleri üzerine toplayan Sinem Akbulut hakkında merak edilen bilgileri sizler için sayfamızda hazırladı.

Kısmetse olur evinin en gözde gelin adayları arasında yer alan  Sibel Akbulut kimdir? 4 aralık final gecesi kısmetse olur evine dahil olan güzelliği alımlı halleri kendine güvenen konuşmaları ile bir anda herkesin dikkatli bakışlarını üzerine çekmeyi başaran  Sibel Akbulut hakkında bilgiler sizler için sayfamızda hazırlanmıştır .Kısmetse olur  Sibel Akbulut kaç yaşında hayatı ve biyografisi Bu sayfada yer almaktadır.

 


Sibel Akbulut kimdir

Kısmetse olur evine 4 aralık pazar gecesi nazlı ceylanım elenmesi ile katılan Sibel Akbulut hakkında geniş bilgi bulunmasa da derlediğimiz bilgileri sizlere aktarmak istedik .Sibel Akbulut 25 yaşında olur aslen Amasyalıdır. Baba tarafı Trabzon'dan gelen güzel gelin adayı mavi gözlere sahiptir anasınıfı öğretmeni olan Sibel Akbulut  mesleğini icra etmiyor.Şimdilerde Ajans açma işi ile meşgul olan  Sibel Akbulut kısmetse olur evinde herhangi bir adaya Talip gelmediğini açıkladı .Pahalı hediyelerden hoşlanan Sibel Akbulut için Bakalım evde hangi Damat adayı Talip olacak.

Son Güncelleme: 07.12.2016 15:41
Yorumlar

Google+'da Paylaş