20 Aralık 2016 Salı 15:06
Kısmetse Olur Serpil kimdir İlişki Uzmanı Serpil Hanım sevgilisi var mı evli mi

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma ve izdivaç programı Kısmetse Olur’da heyecan devam ediyor. Son günlerde programa katılan İlişki Uzmanı Serpil Hanım ile ilgili merak edilenler ve haberimizin detayları sizlerle!

 

Seda Akgül’ün sunumuyla birlikte hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Kısmetse Olur ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Hanımlar ve Beylerin ilişkilerinde düzeltmelerde ve yorumlarda bulunan ilişki uzmanı Serpil Hanım ile ilgili merak edilenler sizler için hazırladık.

5 Aralık Pazartesi günü yayınlanan yeni bölüm ile birlikte Kısmetse Olur’a katılan Serpil Hanım hem erkekler hem de gelinler evinde büyük bir şok etkisi yarattı diyebiliriz.

Herkesin eve ilk geldiğinde gelin adayı zannettiği Serpil Hanım ilişki uzmanı olarak kendini tanıttı ve herkesi şaşırttı. Serpil Hanım yaptığı açıklamada başlamış olan ilişkileri nasıl daha uzun soluklu hale getirebiliriz bundan sonraki süreçlerde neler yapacağı onu konuşacağız dedi.

29 yaşında olan Serpil Hanım İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.67 boyunda ve 52 kilo ağırlığında olan Serpil Hanım eve giriş yaptığında kızların ilk sorusu ise ilişkiniz var mı sorusu oldu. Serpil Hanım ise bu bende gizli kalsın şeklinde cevap verdi. 

Son Güncelleme: 20.12.2016 15:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş