26 Ocak 2017 Perşembe 17:27
Kısmetse Olur Serap Gürbüz kimdir Serap kaç yaşında
 Kanal D ekranlarının fenomen programları arasında yer alan Kısmetse Olur’da heyecan devam ediyor. Gelin adayları arasında yer alan Serap Gündüz ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık. İşte haberimizin detayları!

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden sunumunu ise Seda Akgül’ün üstlendiği Kısmetse Olur her bölümü ile sevenlerini ekran başına kilitliyor. Programın gelin adaylarından olan Serap Gürbüz’ü sizler için yakından tanımaya çalıştık.

Tavırları ve güzelliği ile programın öne çıkan gelin adaylarından olan Serap Gürbüz ile ilgili bilgiler şu şekilde;

Serap Gürbüz kimdir?

Serap Gürbüz 1.75 boyundadır. 28 yaşında olan Serap Gürbüz sosyal medyada Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan Serap Gürbüz bol bol fotoğraf paylaşmaya devam ediyor. Göbeğine taktığı piercing ile ilk günden bu yana dikkatleri üzerine çeken Serap Gürbüz hayvan sever kişiliği de ön plana çıkıyor.

4 yıldır yanından ayırmadığı Çakıl isminde bir köpeği olan Serap Gürbüz İşletme bölümü mezunu ve aslen Hataylı. Kendine uygun bir eş adayı arayan Serap Gürbüz bir taraftan bir ev kızı gibi görünürken diğer taraftan da oldukça renkli bir kişilik diyebiliriz.

Son Güncelleme: 26.01.2017 17:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş