01 Aralık 2016 Perşembe 13:04
Kısmetse Olur Semih Kurtulmuş Mesleği,Nereli?
 Kanal D ekranlarının beğenilen programı kısmetse olur yeni sezon yarışmacıları ndan birisi olan damat adayının Onur Demirbaş Maço tavırları ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı.Kısmetse olur evinde kendisiyle evleneceği gelin adayını arayan Onur Demirbaş hayranları Onun hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorlar. Peki Onur Demirbaş kimdir ne iş yapar gelin hep birlikte inceleyelim.

Kanal D ekranlarında hafta içi hergün 12:45 de izleyici karşısına çıkan ve hafta sonunda kimin eğleneceği büyük bir heyecanla beklenen kısmetse olur gelin ve damat adayları arasında oldukça çekişmeli ve tartışmalı zamanlar yaşanıyor .


Kısmetse Olur Semih Kurtulmuş Mesleği,Nereli?

Sosyal medyada sık sık tartışılan yarışma programı kısmetse olur gelin ve damat adayları oldukça iddialı isimlerden oluşuyor yarışmacıların hayranları ile buluşması ve ekran başına sevdikleri yarışmacıları çiftleri gören izleyiciler onlara ve hak ettikleri soruları sorarken bizde de bu soruların cevabını yanıtlamak için bu sayfayı hazırladık.

Semih Kurtulmuş kimdir?

Yakışıklı bir o kadar da  maço tavırları ile dikkatleri üzerine çeken Semih 25 yaşında olup lise mezunudur.Erkek giyim mağazası işleten damat adayımız 1.88 boyundadır ve balık burcudur.Kısmetse Olur evinde Hazal ile tanıma yoluna giren Semih oldukça sevgi ssolu dakikalar yaşıyor. Semih Kurtulmuş, evlenmek istediği kadını ise ”bakımlı ama doğal birisi olmalı” diyerek anlatıyor ve yapay tırnak sevmediğini belirtiyor. Kısmetse Olur evinin kıdemlisi olarak 2. sezonda da yarışmada yer alacak olan Semih Kurtulmuş’un yeni skandallara imza atıp atmayacağı ise merak konusu.

Son Güncelleme: 01.12.2016 13:08
Yorumlar

Google+'da Paylaş