13 Aralık 2016 Salı 20:30
Kısmetse Olur Semih Diskalifiye mi Oldu?Programa Neden Katılmıyor?
 Ekranların fenomen evlilik yarışması Kısmetse olurda yer yerinden oynuyor. Kısmetse olur programı bu haftaya damgasını vurarak ekranlara bomba gibi geliyor. Kısmetse olurda Semih Kurtulmuş diskalifiye mi oldu? Semih Kurtulmuş programa neden katılmıyor? kısmetse olur Semih Kurtulmuş sevgilisi hazırlan programdan elenmesi üzerine yapım ekimi ile tartışmaya girdi ve programı terk etti. İşte detaylar....

 Ekranların beğenilen evlilik yarışması kısmetse olur çekimleri önceden yapıldığı için önümüzdeki bölümlerde neler yaşanacak internete sızmaya devam ediyor.Yeni yayınlanacak bölümler için çekimler belli oldu .18 Aralık Pazar günü kısmetse olur evine Didem .Boğaç Han ve Gürkan Elvan postasında çıkan isimler olarak anılırken çeki alan isim Aycan oldu ve Boğaçhan ile Gürkan eve veda etti. Semih ile ilgili şok gelişmeler yaşandı kısmetse olur yapım ekibi programı terk edip giden ve şu anda Kıbrıs'ta tatil yaptığı söylenen Semih Kurtulmuş için hukuki yollara açılacağını söylüyor .

Ancak bu konuda net bilgiler elimize ulaşmadı .Semih hazal ın elenmesi ile bakılırken bu duruma tepki gösterdi.Programı Hazal gelmeden dahil olmayacağını söyleyen Semih istikrarlı duruşunu devam ettiriyor.Kısmetse olur Semih ve Hazal'ın peşini bırakacağını sanmıyoruz.Programın repliklerine yükselten Semih ve Hazal aşkı bakalım nasıl tatlıya bağlanacak kısmetse olur Semih ve Hazal geri dönecek mi? İlerleyen günlerde aldığımız bilgilerle sizlere sayfamız üzerinden kısmetse olur haberleri yayınlamaya devam edeceğiz.

Son Güncelleme: 13.12.2016 20:32
Yorumlar

Google+'da Paylaş