29 Ocak 2017 Pazar 19:22
Kısmetse Olur saat kaçta başlayacak yeni bölüm 29 Ocak Pazar
 Kanal D ekranlarının beğeni ile takip edilen yarışma programlarından olan Kısmetse Olur ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. 29 Ocak Pazar haftanın finali ile yayınlanmaya hazırlanan Kısmetse Olur saat kaçta başlayacak sorusunun cevabı sizlerle!

 

Seda Akgül’ün sunumunu üstlendiği yapımını ise D Productions’ın yaptığı Kısmetse Olur programı ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Hafta içi her gün ekranlarda olan ve her hafta bir kişinin veda ettiği Kısmetse Olur programı 29 Ocak Pazar akşamı haftanın finali ile ekranlarda oluyor.

Kısmetse Olur’da son olarak halk oylaması yapıldı ve sonuç belli oldu. Gelinler evinden Didem ve damatlar evinden Adnan birinci oldu ve iki isim bir hafta daha evde kalmayı garantilemiş oldu. Çift olarak evde kalmayı garantileyen Didem ve Adnan romantik bir yemeğe çıktılar.

Her hafta bir kişinin veda ettiği Kısmetse Olur’da 29 Ocak Pazar akşamı bir kişi elenecek. Haftanın finalinde ise taşlar yerine oturuyor. Aycan ve Onur çifti arasında beklenmedik bir tartışma çıkıyor!

Kısmetse Olur evinin güzel isimlerinden olan Aycan ise evden gitmek istediğini belirtiyor. Aycan ile Onur arasında yaşananların ardından Aycan gözyaşlarına hakim olamıyor.

Kısmetse Olur 29 Ocak Pazar bir kişinin veda edeceği haftanın finali bölümü saat 23.30’da Kanal D ekranlarında olacak.

Son Güncelleme: 29.01.2017 19:22
Yorumlar

Google+'da Paylaş