16 Aralık 2016 Cuma 14:23
Kısmetse Olur Rabia Karaca Hayatı Hakkında Bilinmeyenler 1
 Kanal D ekranlarında beğenilerek izlemeye devam eden kısmetse olur yeni sezon bölümleri izleyici karşısında yayınlanmaya devam ediyor.Yeni yarışmacılar gelin ve damat adayları kimler olduğu herkes tarafından merak konusu oldu. Bizler de sizlere kısmetse olur ikinci sezon yeni gelin adaylarından olan Rabia Karaca kimdir ?Kaç yaşındadır ,boyu ve kilosu gibi merak edilen detayları haber turumuzda aktaracağız.

 Kısmetse olur ikinci sezon gelin adaylarından birisi de Rabia Karaca olarak karşımıza çıktı.Güzelliği sevecen tavırları ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Rabia Karaca kısmetse olur evinde kendisine uygun damat adayını bularak evlilik yolunda ilerlemeyi düşünüyor.


Kısmetse Olur Rabia Karaca Hayatı Hakkında Bilinmeyenler

Kanal D ekranlarının reyting rekorları kıran evlilik programı Kısmetse olurda 8 gelin ve 8 Damat adayı hayatının aşkını arıyor.12 saat birbirleriyle vakit geçiren adaylar kırmızı odada tanışma yoluna giriyorlar kısmetse olur evinin güzel gelin adaylarından birisi olan Rabia Karaca bakalım aradığı eş adayını bu evde bulabilecek mi?

Kısmetse olur Rabia Karaca kimdir ?

Rabia Karaca 25 yaşında olup len İzmir'li dir tam bir İzmirli güzeli olan Rabia Karaca güzelliği ile herkesin dikkatini çekti kısmetse olur yarışmasının güzel adayı aynı zamanda mankenlik yapıyor. 1.76 boyunda olan Rabia Karaca 54 kilogramdır .Programa geldiği anda yaptığı açıklamalar arasında inanarak evlenmek için geldim Parada Pulda Gözüm Yok şu an aşk istiyorum para umrunda olmasada maddi durumunun iyi olması gerekir .Saf aşka inanıyorum yani ondan başka bir şey görmek istemiyorum bütün günlerim onunla geçsin istiyorum En son çocukken böyle bir aşk yaşadım. Zeki insanlar ile ilgileniyorum zeki bir insanında maddi durumunun kötü olması düşünülemez.Cümlelerini kullandı.

Son Güncelleme: 01.12.2016 14:43
Yorumlar

Google+'da Paylaş