10 Ocak 2017 Salı 15:01
Kısmetse Olur Rabia elendi mi Rabia Karaca gitti mi?
 Kanal D ekranlarının fenomen programları arasında yer alan Kısmetse Olur ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Programın gelin adaylarından olan Rabia elendi mi sorusunun cevabı sizlerle!

 

Seda Akgül’ün sunumuyla hayranlarının karşısında olmaya devam eden ve her bölümünde reyting rekorları kıran Kısmetse Olur’un öne çıkan gelin adaylarından olan ve Gökhan ile olan ilişkisi ile çok konuşulan Rabia elendi mi sorusunun cevabı belli oldu!

Son olarak 8 ocak Pazar akşamı haftanın finali bölümü ile hayranlarının karşısında olan Kısmetse Olur’da Adnan ve Rabia son 2’ye kalan isimler olmuşlardı. Seda Akgül’ün yaptığı son açıklama ile birlikte Rabia eve veda eden isim oldu.

Gökhan ile ilişkilerinde ön plana çıkan ve kavgaları ile Kısmetse Olur’a damga vuran Rabia Karaca bundan böyle Kısmetse Olur evinde olmayacak.

Öte yandan Kısmetse Olur’da gergin geçen günlerin ardından evde yüzleri güldüren bir gelişme yaşandı. Programda ilk günden bu yana yakınlaşma içerisinde olan ve yakınlaşmaları ilişkiye dönen Adnan ile Didem arasındaki ilişki resmiyete dönmek üzere..

Sevilen çiftlerinden olan Adnan ve Didem çifti cephesinden evlilik teklifi haberi geldi. Özel sürpriz için Kartepe’ye giden çiftte Adnan tek taş yüzüğü bir anda çıkararak Didem’e evlenme teklifi etti ve duygusal anlar yaşandı.

Son Güncelleme: 10.01.2017 15:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş