03 Şubat 2017 Cuma 12:31
Kısmetse Olur Onur Yüksel Hayatı ve Hakkında Merak Edilenler
Kısmetse Olur evine yeni giren damat adayı Onur Yüksel ekranlardan tanıdık çıktı. Onur Yüksel'in daha önce de benzer bir evlilik programında boy gösterdiği anlaşıldı. Onur Yüksel TV8 ekranlarında yayınlanan Fenomen isimli yarışmada boy göstermişti. Kısmetse Olur'un farklı bir ürünü olan Fenomen yarışması reytinglerde tutunamayınca jet hızıyla ekrandan kaldırılmıştı.

Onur Yüksel katıldığı Fenomen isimli programda Öykü Serter ile böyle poz vermiş. Kısmetse Olur evinde kendini ticaret yapan işadamı olarak tanıttı. Oysa gerçekte Onur Yüksel kolay yoldan şöhret peşine düşen bir manken. Onur Yüksel Kısmetse Olur evinde de tanıdık çıktı. Ayça Beğen ile eski arkadaş oldukları anlaşıylan Onur Yüksel diğer gelin adaylarından bu sebeple tepki gördü.
Onur Yüksel'in damatlar evinde de tanıdığı bulunuyor. Kısmetse Olur'un iki sezondur kullandığı Adnan Kızıltaş ile yakın arkadaş çıktı. Adnan Kızıltaş da bilindiği gibi mankenlik yapıyor. 32 yaşında olan yeni damat adayı Onur Yüksel 10 yıldır İstanbul'da yaşıyor. Tekstil ticareti yaptığını söyleyen Onur Yüksel gerçekte manken. Kısmetse Olur evine de mankenlikle elde edemediği şöhreti edinmeye gelmiş.

Son Güncelleme: 03.02.2017 12:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş