19 Ocak 2017 Perşembe 12:51
Kısmetse Olur Onur Yüksel eleniyor mu yarışmadan ayrılacak mı?

Kanal D ekranlarının fenomen programları arasında yer alan Kısmetse Olur’da heyecan devam ediyor. Programın damat adaylarından olan Onur Yüksel’in elenip elenmeyeceği sorusu sorulmaya başlandı. İşte detaylar..

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve yapımını ise D Productions’ın üstlendiği Kısmetse Olur programında heyecan devam ediyor. Kısmetse Olur’un damat adaylarından olan Onur Yüksel’in elenip elenmeyeceği ile ilgili soruların cevabını sizler için yanıtlamaya çalıştık.

Son dönemlerde Aycan ile olan inişli çıkışlı ilişkileri ile gündeme gelen Onur Yüksel’in eleneceği bilgileri dedikodular arasında yer alıyor. Aycan ile arası açılan ve ailelerin araya girmesi bile fayda etmeyen Aycan ile Onur Yüksel ilişkisinin bozulmasının ardından Onur Yüksel’in Kısmetse Olur’dan ayrılacağı belirtiliyor.

Bir diğer iddia da Kısmetse Olur yapımcısının baskıya gelemediği iddiaları oldu. Onur Yüksel ile Aycan’ın nişanlanmasının fazla reyting getiremeyeceği düşüncesi ile birlikte de Onur Yüksel’in elenmesi söz konusu olabilir düşünceleri hakim.

Birkaç gündür çok hasta olan Onur Yüksel sürekli serum alıyor ve ekranda duramıyor. Hemen yatmaya dinlenmeye giden Onur Yüksel iyileşme sürecinde ve sevgilisinin yanına geri döndü.

Yorumlar

Google+'da Paylaş