29 Kasım 2016 Salı 15:38
Kısmetse Olur Mehtap kaç yaşında Mehtap Yaşı Kaç

Kanal D’nin sevilen programı Kısmetse Olur ile ilgili merak edilenler tüm hızıyla sizlerle olmaya devam ediyor! Programın gelin adaylarından olan ve Didem ile ilgili gerçeği ortaya çıkartarak damgasını vuran Mehtap Taşkıran ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle karşımızda olmaya devam eden Kısmetse Olur’un son bölümünde herkesi şaşırtan bir gerçek ortaya çıktı. Adnan Kızıltaş ile olan görüşmesi devam eden Didem Delen’in daha önceden evlilik yapıp ayrıldığı ve bu evliliği de sakladığı ifada edildi.

Didem’in gerçeklerini ortaya çıkartan isim ise Mehtap Taşkıran oldu. Mehtap Taşkıran Didem’in bu evlilikten Adnan’ın haberi olup olmadığını sorması ile birlikte Adnan da çılgına döndü.

Mehtap Taşkıran kimdir?

Yarışmanın sivri dilli isimleri arasında yer alan Mehtap Hanım yarışmadan önceki hayatında bir evlilik yapıp boşanmıştır. Bir kız evladı olan Mehtap Taşkıran 1985 yılında Yozgat şehrinde dünyaya gelmiştir.

1.71 boyunda ve 57 kilogram ağırlığında olan Mehtap Taşkıran Bankacılık ve sigortacılık mezunudur. Yeşil gözlü olan Mehtap Taşkıran Murat Özbakan ile yakınlaşma içerisine girmiştir.

Eşi olacak damat adaylarında beyaz tenli ve romantik olmasını arayan Mehtap Hanım dış görünüşü çok önemsemediğini komik ve kendini güldürebilecek eş adaylarını beklediğini belirtti.

Son Güncelleme: 28.11.2016 15:51
Yorumlar

Google+'da Paylaş