04 Aralık 2016 Pazar 23:33
Kısmetse Olur kim elendi 4 Aralık Pazar haftanın finali


Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Kısmetse Olur Pazar geceleri haftanın finali bölümü ile ekranlara geliyor. Sevilen program 4 Aralık Pazar günü eleme gecesi heyecanı ile seyircisinin karşısına çıkacak.

Seda Akgül tarafından sunulan Kısmetse Olur programında heyecan eksik olmuyor. 4 Aralık Pazar günü gece saat 23.15’te yeni bölümü yayınlanacak olan programda kim elenir tüyolar bu haberimizde derlendi.

Kısmetse Olur’da 4 Aralık Pazar günü kim elendi?

Yarışmada elenen isimler ve yeni gelen adaylar evin dengelerini değiştirmeye devam edecek. Adaylar arasında yaşanan ilişkiler aşklar ve kavgalar tüm haftaya damgasını vurdu.

Bu hafta gelin adayı Gamze’nin ayrılığı nedeniyle eve fazladan bir isim daha gelecek. Yeni gelecek ismin Melis Buse olacağı yönünde internette ve sosyal medyada yer alan iddialar dikkat çekiyor fakat konu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.


Eve veda eden isim 4 Aralık günü iddialara göre Nazlı olacak. Gelin adayı Nazlı eve veda eden isim olacağı konuşuluyor. Haftanın birincilerinin ise Semih ile Hazal olması bekleniyor. Yeni gelecek adayların ise Sibel ve Melis Buse olacağı söylentiler arasında yer alıyor.

Yeni gelecek adaylar: Melis Buse – Sibel

Haftanın birincileri: Semih – Hazal

Elenen Adaylar: Gamze(diskalifiye) – Nazlı

İddialara göre geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan gelin adaylarından birisi olan Melis Buse kısmetini aramak için bu sezon da programa dahil olabilir. Memleketi Sivas olan Melis Buse; balık burcu, iç mimar ve İstanbul’da yaşıyor.


Son Güncelleme: 04.12.2016 23:34
Yorumlar

Google+'da Paylaş