28 Aralık 2016 Çarşamba 15:10
Kısmetse Olur Hazal ve Semih Ne Zaman Dönecekler?Merakla Beklenen Sorunun Cevabı
 Kısmetse olur programı oldukça heyecanlı bölümleri ile devam ederken geçtiğimiz gün eve konuk olarak gelen Hazal babalık bir anda hayranlarını heyecanlandırdı. Kısmetse olur evinden elenen Hazal ve Semih eve geri dönecekler mi? Kısmetse olur reytinglerinde üstün başarıya sahip olan Semih ve Hazal çifti ilerleyen günlerde programa yeniden gelecek merak edilirken, konu hakkında derlediğimiz haberleri sizler için sayfamızda paylaştık.

Bildiğiniz gibi Hazal geçtiğimiz haftalarda kısmetse olur evinden elenen isimler arasında yer almıştır. Hazal'ın sevgilisi Semih ise Hazal öğrenince evde yalnız kalmak istemediğini dile getirerek onun elinden tutarak adeta film sahnelerinde olduğu gibi büyük aşka canlandırıp diskalifiye olma riskini göze alarak evden çıkıp gitmişti. Bu durum Televizyon karşısında kendilerini izleyen hayranları tarafından alkışa şayan görülmüş, Semih bir anda herkesin aradığı ideal sevgili rolüne verilmişti. Ancak durum hiç de sandığımız gibi gitmedi. Semih evden çıktıktan sonra yalnızca iki kez Hazal ile görüştü evden çıkmayı fırsat bilen Semih soluğu Kıbrıs'ta tatile çıkarak aldı ve dedikodulara göre sevgilisi Hazal'ı bir bayan ile orada aldattı. Bu durum ne kadar doğru bilemiyoruz. Kendisine iftira atmak da istemiyoruz, sadece internette dolaşan haberlerden bahsediyoruz. Üstelik Hazal'ın YouTube'da yayınlanan videolarında da Semih beni aldattı cümleleri bu durumu doğrular nitelikte görünüyor.

 Hazal ve Semih Artık tamamen ayrıldılar eve yeniden dönecekler mi merak ediliyor.  Çiftin eve dönmesini isteyen Hazal Semih hayranlarının yapması gereken iki aşığın eve dönünceye kadar onlara destek olup evlenerek çıkmalarını sağlamak olacak. Ancak biz kendi fikrimizi söyleyecek olursak Semih bu çapkınlıkla ve aile reisi ne de çocuk babası olacak gibi görünüyor. Hazal'ın eve dönmesi ile kendisine yeni bir aşk bulması daha mantıklı geliyor.

 

Son Güncelleme: 28.12.2016 15:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş