02 Ocak 2017 Pazartesi 15:14
Kısmetse Olur Hazal ve Semih Eve Ne Zaman Dönecekler?İşte Son Duyulmamış Detaylar
 Evlilik programlarının formatıyla adından en çok söz ettiren programı Kısmetse Olur hız kesmeden bir birinden heyecanlı bölümleri ile izleyiciler il buluşmaya devam ediyor. Kısmetse Olur erkek ve kızların ayrı evlerde yaşadıkları birbirlerini tanıyarak ilişki kurmak istedikleri kişi ile yakınlık kurabilecekleri adayların aralarında geçenlerin takip edildiği bir izdivaç programıdır.  Her hafta cumartesi günü elemeler yapılıp haftanın birincisi ve eleneni seçilen yarışmada geçtiğimiz haftalarda Hazal arkadaşlarının hışmına uğrayarak elenen isim olmuştu.  Hazal Babalık Kısmetse Olur evinin vazgeçilmez yarışmacılarından olmaya aday durumda iken bir hafta arkadaşlarının elemesi ile evden ayrılmak durumunda kalmıştı.

Hazal Babalık Dönüyor mu?

Kısmetse Olur programında her hafta cumartesi günü elemeler yapılıp haftanın birincisi ve eleneni seçilen yarışmada geçtiğimiz haftalarda Hazal arkadaşlarının hışmına uğrayarak elenen isim olmuştu.  Hazal Babalık Kısmetse Olur evinin vazgeçilmez yarışmacılarından olmaya aday durumda iken bir hafta arkadaşlarının elemesi ile evden ayrılmak durumunda kalmıştı. Hazal 27 Aralık günü misafir olarak Kısmetse Olur programına konuk oldu. Hazal yaşadıklarını göz yaşları içerisinde anlattı .

Hazal'ın evden ayrılmasını protesto ederek evden ayrılan sevgilisi Semih ayrılmasından bir sonraki gün Kıbrıs'ta başka biriyle görüntülenmesi kendisinin diskalifiye edilmesine neden oldu. Hazal her ne kadar Semih ile bir ilişki yaşasalar da başına gelen olay nedeniyle üzüntüsünü gizlemedi. Semih'in her fırsatta ben çapkın birisiyim beni kabul eden böyle kabul etsin demesini çok ciddiye almayan Kısmetse Olur evindeki gelin damat adayları Semih'in dışarı çıkar çıkmaz böyle bir şey yapmasının verdiği şakınlıkları üzerinden atamadırlar.

Hazal Babalık için bomba bir iddia geliyor . 01 Ocak 2017 de pazar günü Hazal Kısmetse Olur evine geri geleceği söyleniyor .

Adı Soyadı: Hazal Babalık

Memleket: Rize

Boyu: 1.60 cm

Kilosu: 52 kg

Saç Rengi: Siyah

Göz Rengi: Ela

Eğitim: Maltepe Üniversitesi Mezunu

 

Son Güncelleme: 02.01.2017 15:17
Yorumlar

Google+'da Paylaş