14 Aralık 2016 Çarşamba 11:26
Kısmetse Olur Hazal ve Semih Eve Ne Zaman Dönecekler?İşte Detaylar
 Kısmetse olur Evinde 11 Aralık Pazar günü final gecesinde bu hafta elenen isim şok bir gelişme ile Hazal babalık oldu. Damatlar evinden ise Şahin eve veda etti. Kısmetse olur Hazal öğrenince Semih de onun elinden tutarak programı terk etti! Peki Hazal ve Semih kısmetse olur evine ne zaman dönecekler? İşte merak edilen detaylar...

Kısmetse olurda Hazal'ın evden elenerek çıkması ve semihim de bunun üzerine evi terk etmesi sosyal medyada kendilerini yakından takip eden hayranları tarafından şok etkisi yarattı. Hazal Semih'le olan fotoğraflarını kendi hesabından silince hayranları ayrıldıklarını düşündüler. Kısmetse olur evinin en popüler çifte olan Hazal ve Semih için program yapım ekibi kolları sıvadı. Eve getirebilmek için tazminat ile tehdit eden yapım ekini bakalım bu konuda başarılı olabilecek mi? Hazal'a  semihin resimlerini  silmesini yapım ekibinin istediği söylentiler arasında yer alıyor.
Diğer yandan sosyal medyada ve İnternet ortamında dolaşan dedikodulara göre Semih evden ayrılan Damat adayı Şahin ile birlikte Kıbrıs'ta tatil yaptığı söyleniyor. Hazal ve Semih in ayrıldığı kesin değil kısmetse olur evine geri dönecekler, ancak bu süre ne zaman şimdilik kesin ve net bir cevap veremiyoruz.  Semih ve Hazal'ın tazminatla tehdit ederek eve geri çağıran yapım ekibi muhakkak bu baskıların da başarılı olacaktır. Sizde Hazal ve Semih hayranınız onlar eve dönene kadar destek olmalı ve evden evlenerek çıkmalarını sağlamada yardım etmelisiniz.

Son Güncelleme: 02.01.2017 15:16
Yorumlar

Google+'da Paylaş