12 Ocak 2017 Perşembe 15:06
Kısmetse Olur Gül Köseoğlu Hayatı ve Otobiyografisi-Kime Talip Olarak Geldi
 Kanal D ekranlarında yayınlanan her geçen gün izleyici sayısı giderek artan kısmetse olur evlilik programında bu hafta eleme potasında Rabia vardı. Rabia elenince yerine yeni gelen gelin adayı ise Gül Köseoğlu oldu. Peki kısmetse olur evinin yeni gelin adayı Gül Köseoğlu kimdir işte yarışmacı hakkında merak edilen detaylar.

Kısmetse olur Gül Köseoğlu kimdir?

1983 doğumlu olan yeni gelin adayı Gül Köseoğlu 34 yaşındadır. Daha önce bir İngiliz ile tatil sırasında tanışarak hayatını birleştiren üç buçuk yıl evli kaldıktan sonra anlaşamayıp boşanan güzel yarışmacı, geçtiğimiz yıllarda TV8 ekranlarında yayınlanan Fenomen isimli yarışmada boy göstermiştir.Bir kaç dizide  rol alan Gül Köseoğlu kısmetse olur evinde bakalım damat adaylarının ilgisini çekebilecek mi?
Kısmetse olur Gül Köseoğlu Can'ın sevgilisi olan Onur için geliyor dedikoduları sosyal medyada hızla yayılmaya başladı. Bilindiği gibi olur daha önce Fenomen yarışmasında boy göstermişti. Aycan bu durumu öğrenince nasıl bir tepki gösterir bilemiyoruz.  Ama aralarında soğuk rüzgarlar esecek şimdiden belli evdeki güzel giden ilişkiler yavaş yavaş sallanırken oldukça iyi giden Aycan ve Onur aşkı eve yeni giren gül Köseoğlu ile sallantı ya girecek mi merak ediliyor. Aycan ve onu ilerleyen zamanlarda neler bekliyor hep birlikte izleyerek göreceğiz.

Son Güncelleme: 12.01.2017 15:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş