02 Aralık 2016 Cuma 11:18
Kısmetse Olur Gökhan ve Rabia Ne Zaman Barışacak?Neden Küstüler?
Ekranların en çok takip edilen evlilik programlarından biri olan Kısmetse Olur hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor  .Sevilen programda bu hafta yakışıklı damat adayı ile güzeller güzeli gelin adayı Rabia’nın kavgası  damga vuracak.

Rabia’nın bir barda çekilen ve toplum tarafından hoş karşılanmayan pozlarını gören Gökhan çileden çıkacak. Yakışıklı damat adayı Gökhan Rabia’nın bu davranışları ile  ailesine uygun bir gelin olmadığını söyleyerek Rabia ile ilişkisini bitirecek. Gökhan ve Rabia’nın ayrılması ile onları çok seven fanları devreye girecek ve ikiliyi barıştırmak için uğraşacaklar.
Gökhan Rabia’ya olan öfkesini bir hafta boyunca dillendirecek  ,açılmaz denen dosyalar birer birer açılacak. Gelin adayı Rabia  bulduğu her fırsatta Gökhan’a beslediği duyguları açıklamaya çalışsa da Gökhan Rabia diye birini tanımadığı belirterek ondan uzak durmaya çalışacak.

Beğeni ile takip edilen program Kısmetse Olur’da 4 Aralık çekimlerinde  Gökhan’a ilginç bir mesaj gelecek. Damat adayına bu mesaj ailesinden gelecek. Gökhan’ın annesi Rabia’nın kendilerine uygun bir gelin adayı olduğunu ve Rabia’yı affetmesini  isteyecek. Bu mesaj sonrası yakışıklı damat adayı  Gökhan  Rabia’ya karşı biraz daha yumuşayacak. GökRab hayranlarını sevindirecek haber  kısa bir süre sonra gelecek ve Gökhan ile Rabia barışacak.

Kısmetse Olur yarışmacıları

Ceyhun  Durdu, Rabia Karaca, Gökhan Sara, Aykut Alagöz, Gamze Göktürk ,Deniz Bozkurt ,Didem Delen ,Hazal Babalık, Onur Demirbaş, Merve Yurdakul, Semih Kurtulmuş, Adnan Kızıltaş,Serap Gürbüz, Şahin Nart, Tolga Kulakçı

Son Güncelleme: 02.12.2016 11:21
Yorumlar

Google+'da Paylaş