15 Aralık 2016 Perşembe 14:24
Kısmetse Olur Gökhan Sara Mesleği Nedir yasi kac
 Kısmetse olur ikinci sezon bölümleri Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor .Kısmetse olur yeni gelin ve damat adayları izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Hangi gelin hangi damat adayı ile ilgilenecek ,kimler çift olmayı başaracak kimler eğlenip programa veda edecek merak edilirken Kısmetse olurda damat adaylarından Gökhan Sarı hakkında bilgileri sizler için sayfamızda derledik.

Televizyon ekranlarının en çok beğeni toplayan izlenme rekorları kıran programı kısmetse olur ikinci sezon bölümleri ile izleyici karşısına çıkıyor .Programa evleneceği eşi bulmak için katılan damat adaylarından Gökhan Kara ağırbaşlı işveli ve cilveli bir kız aradığını söyledi .Çapkın bir erkek olduğunu söyleyen Gökhan ilginç sözleri ile bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı .Gökhan Saral Instagram hesabından paylaştığı lüks otomobiller ile olan fotoğrafları ile dikkatleri üzerine topladı.

Kısmetse olur Gökhan Sarı kimdir

27 yaşında olan yakışıklı ve karizmatik damat adayı Gökhan Sara 1 76 boyunda ve 80 kilogram ağırlığındadır.İstanbul Ataşehir'de Yalnız yaşayan Gökhan  tam bir başak burcu olup burcunun özelliklerini titiz olması ile taşıyor .Güzellik önemli değil doğallık arıyorum diyen yakışıklı damat adayımız evleneceğim kişiyi öncelikle annem beğenmeli onaylamalı diyor .Kadınların peşinden koşmadığını söyleyen Gökhan Sara hep kovalanan taraf olduğunu söylüyor. İstanbul'da yalnız yaşıyor. Başak burcu olan Gökhan Sara kendini 'dağınık ama titiz' olarak tanımlıyor. Gökhan Sara gelin adayını 'önce annem beğenmeli' diyor.

Son Güncelleme: 01.12.2016 14:22
Yorumlar

Google+'da Paylaş