05 Şubat 2017 Pazar 17:07
Kısmetse Olur Farima kimdir kaç yaşında Farima nereli
 Kanal D  ekranlarının en çok takip edilen izdivaç ve yarışma programı olan Kısmetse Olur’da sürpriz bir isim dahil oldu. Daha önce Aşk Kafe programında da bulunan Farima Kısmetse Olur’da yer alacak. İşte detaylar..

 

Seda Akgül’ün sunumunu üstlendiği yapımını ise D productions’ın yaptığı Kısmetse Olur hafta içi her gün ekranlarda oluyor ve her hafta da bir isme veda ediyor. Kısmetse Olur’da sürpriz ve tanıdık bir isime şahitlik edeceğiz.

Daha önce Kemal Doğulu’nun sunumunu üstlendiği ve kısa bir süre Star Tv ekranlarından yayınlanmasının ardından final yaparak ekranlara veda eden Aşk Kafe programında gelin adayı olarak kendine uygun talipleri bekleyen Farima bundan böyle Kısmetse Olur’da yer alacak.

Aşk Kafe’nin final yapmasından uzun bir süre sonra Kısmetse Olur programına katılacak olan Farima ile ilgili bilgiler sizlerle paylaştık.

Farima Zare kimdir?

Kısmetse Olur programında yer alan Farima Zare 1993 yılında İran’da dünyaya gelmiştir. 23 yaşında olan ve İran asıllı olan güzel isim Farima daha önce katıldığı Aşk Kafe programına kardeşi Naz ile birlikte katılmıştır.

Aşk Kafe programında damat adaylarının zekasına çok önem verdiğini belirten Farima 1.72 boyunda ve 52 kilo ağırlığında. Farima Kısmetse Olur’a renk getirecek gelin adaylarından olarak gösteriliyor.

Son Güncelleme: 05.02.2017 18:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş