06 Aralık 2016 Salı 12:03
Kısmetse Olur Evine İlişki Uzmanı Geldi! Allak Bullak Oldu? İlişki Uzmanı Ne İş Yapar!
 Kısmetse olur evinde gelin ve damat adaylarının ilişkisini düzeltmek için eve davet edilen ilişki uzmanı düşünülenin aksine evdeki ilişkileri bozdu.Kısmetse olur evine gelen ilişki uzmanının güzel ve alımlı olması erkekler evinde heyecan yaptı.Güzel bayanı gören damat adayları çılgına dönerken birlikte evlilik yolunda ilerlediklerini gelin adayları bu duruma fena sinirlendi.

Kanal D ekranlarında beğenilerek izlenen evlilik yarışması kısmetse olur ekranlara damgasını vurmaya devam ediyor.Hafta içi her gün 12:45 de izleyici karşısına çıkan kısmetse olur evinde sık sık gelin ve damat adaylarının kavgaları gündeme geliyor .Program ekibi bu kavgaların önüne geçebilmek ve ilişkilerin düzenli gitmesini sağlamak amacıyla kısmetse olur evine ilişki uzmanı getirdi ama eve gelen ilişki uzmanı bayan ve üstelikte çok güzel olunca ilişkiler adeta yayından çıktı. Eve gelen ilişki uzmanı Serpil Hanım damat adaylarının ilgisini çekince Yer Yerinden oynadı .Gelin adayı sanılan Serpil Hanım öyle olmadığı anlaşılınca yine de kendisine ilgi göstermeye devam eden damat adaylarının sevgilileri gelinler evinde çılgına döndü.

Kısmetse Olur İlişki Uzmanı Serpil Hanım Kimdir ?

Kısmetse olur evinde yarışmacıların ilişkilerini düzeltmek ve onların sorunlarını çözmek için eve gelen haftanın belirli günlerinde yarışmacılar ile görüşecek olan Serpil Hanım evdeki ilişkileri bozdu.Kısmetse olur ilişki uzmanı Serpil Hanım kimdir ?sorusunun cevabını merak edenler için sayfamızda hazırladık Kısmetse olur Serpil Hanım 29 yaşında olup doğum yeri İstanbul'dur. 1. 67 boyunda olan ilişki uzmanı Serpil Hanım 52 kilogram ağırlığındadır .

 

 

Son Güncelleme: 06.12.2016 12:08
Yorumlar

Google+'da Paylaş