04 Aralık 2016 Pazar 17:27
Kısmetse Olur Didem İnstagram  görüntüleri ifşa savunması!
Didem Delen kimdir, Kısmetse Olur Didem hakkında çıkan dedikodular gündeme bomba gibi düştü. Yarışmacı Didem durumla ilgi açıklamalar yaptı. Kısmetse Olur yarışmacısnın intagram'da paylaşılan resimleri olay oldu, detaylar haberimizde!

Didem Delen Resimleri Gerçek mi?

Kısmetse Olur yarışmacısı Didem Delen resimleri İnstagram'da paylaşılınca olay oldu. Didem'in bazı yerlerde çalıştığı dahi söylendi. Didem ise geç kalmadan durumla ve fotoğraflarla ilgili açıklamalar yaptı. 

Didem görüntüler için "rezalet bir durum" dedi. Yarışmacı Didem Delen; resimler benimle alakalı eskiden tanıdığım bir kişi atmış dedi. İk tanesi benim fotoğrafım diğeri ise photoshop ile düzenlenip atılmış dedi. Didem açıklamalarının devamında "Demek ki bazı insanlar bazı şeyleri hazmedemiyor, birini sevemek utanacağım bir şey değil, eğer biri ile yollarını ayırdıysan ve erkekse bazı şeyleri hazmedemiyor ve olayı bu noktaya getiriyor" dedi.. Didem o kişilerin bu şeyleri sana karşı kullanabilecek kadar çirkinleştiğinide söylerine ekledi.


Didem sözlerine şöyle devam etti; Görüntüler eskiden çekilmiş, herkes ilşki yaşabilir. Ben bu şekilde gündeme gelmek istemezdim dedi. Ne hikmetse benim birinci olduğum ve yüzük taktığım zaman yapılması üzücü bir durum, birşeyler rant için yapılıyor diyerek sözlerine devam etti. Didem "Buna müsade etmeyeceğim dimdik ilişkimin ardında duracağım" dedi.

DİDEM DELEN KİMDİR
-Didem 33 yaşında, İstanbul'da doğdu. Halkla İlişkiler Mezunu!
Son Güncelleme: 04.12.2016 17:48
Yorumlar

Google+'da Paylaş