01 Aralık 2016 Perşembe 14:44
Kısmetse Olur Deniz Bozkurt Boyu,Kilosu,Yaşamı,Mesleği
 Ekranların beğenilerek izlenen evlilik programı kısmetse olur yeni sezon bölümleri ile izleyici karşısına merhaba dedi. Kısmetse olur ikinci sezon bölümlerinde yeni gelin ve damat adayları birbirlerini tanıma yoluna gidiyorlar .Kısmetse olur gelinler evinde yer alan isimlerden birisi de Deniz Bozkurt oldu.Deniz Bozkurt hakkında merak edilen detayları siz değerli Okullarımız için sayfamızda derledik.

Kısmetse olur Kanal D ekranlarında yayınlanan evlilik programı olarak izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.Yeni sezonda da gelin ve damat adayları ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran kısmetse olur dans gelin adaylarından olan Deniz Bozkurt hakkında detayları haber turumuzda derledik. Kısmetse olur evine 8 kere 8 Damat adayı hayatının aşkını aramak için geldiler gün içerisinde 12 saat birbirleriyle vakit geçirerek .Kırmızı odada buluşma birbirini tanıma fırsatı bulan adaylar hafta sonu ya büyük ödülün sahibi oluyor ya da elenme heyecanı ile karşı karşıya kalıyorlar.Kısmetse olur evinin sarışın güzeli Deniz Bozkurt hakkında Detaylar ve bilinmeyen gerçekler sizin için bu sayfada yer almaktadır.
 Deniz Bozkurt kimdir

1992 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul'da hayatını devam ettiren güzel yarışmacı Deniz Bozkurt 24 yaşında olup 1 70 boyunda ve 52 kilogram ağırlığındadır .Deniz Bozkurt eğitimini grafik tasarım üzerine tamamlamıştır daha önce herhangi bir projede yer almayan güzel yarışmacı kendisini kısmetse olur evinde tanımlarken şu cümleleri kullanmıştır .

Neşeliyim,eğlenceliyim,azıcık şımarığım ama çok gerçekçiyim. Benimle yaşayan asla yaşlanmaz." diyen yarışmacı aradığı kriterleri de şöyle dile getirdi; "Kendine güvenen,yaşamayı bilen,eğlenmeye bilen ve bana neşe katacak ve beni biraz şımartacak birini arıyorum. Doğalım sadeyim ve yapma değil gerçeğim diye kendini tanıtmıştır.

Son Güncelleme: 01.12.2016 14:47
Yorumlar

Google+'da Paylaş