29 Kasım 2016 Salı 15:45
Kısmetse Olur Boğaçhan kimdir Boğaçhan Tuzcu kimdir
 Kanal D ekranlarının en çok takip edilen programları arasında yer alan Kısmetse Olur’un damat adayları arasında yer alan Boğaçhan Tuzcu ile ilgili bilgileri sizler için derledik. İşte haberimizin detayları sizlerle..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü beğeniyle takip edilen Kısmetse Olur’dan bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz. Programın damat adaylarından olan Boğaçhan Tuzcu da sosyal medyada en çok takip edilen isimlerden bir tanesi.

Henüz daha yeni Kısmetse Olur’a dahil olan Boğaçhan Tuzcu gerek karizması gerek ise duruşu ile gelin adaylarının dikkatini çekti.

Boğaçhan Tuzcu kimdir?

Kısmetse Olur’un yeni ismi Boğaçhan Tuzcu 24 yaşında ve Muğla’nın Marmaris ilçesinde ikamet ediyor. Çanta üzerine bir butik sahibi olan Boğaçhan Tuzcu aynı zamanda eğitimini de aşçılık üzerine almıştır. Anne ve babası ayrı yaşayan Boğaçhan Tuzcu ikizler burcudur.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümü mezunu olan Boğaçhan Tuzcu geçtiğimiz sezon da Kısmetse Olur’da yer almış ancak çabuk elenmişti.

Son Güncelleme: 29.11.2016 15:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş