09 Şubat 2017 Perşembe 15:39
Kısmetse Olur 9 Şubat Aycan ile Tuğçe Neden Kavga Etti (Aycan Ceza Alabilir)
 Kanal D televizyonunda beğenilerek izlenen kısmetse olur hafta içi hergün öğleden sonra kuşağında izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Ekranlara damgasını vuran evlilik programına bu hafta Adnan ve Didem'in kavgaları acıklı aşk hikayeleri damgasını vurdu. Kısmetse olur evinde yine kavgalı tartışmalı bir hafta geçecek. Kısmetse olur 9 Şubat Perşembe günü gelin adayları arasında kavga çıkacak. Aycan ve Tuğçe bu kavganın başrolü olacak eki Aycan ve Tuğçe neden kavga etti İşte detaylar.

Kısmetse olur evinde herkes adeta ip gibi gelirdi uzun zamandır evde olan adaylar birbirleri ile artık tartışmaya başladılar. 9 Şubat Perşembe günü Aycan ve Tuğçe'nin Fethiye şekilde kavga ettiğini göreceğiz. Gerginliğin en üst seviyede yaşandığı Aycan ve Tuğçe kavgasında fiziksel müdahale Aycan'dan gelecek. Üçüncü uyarısını alan Aycan için eve Seda Akgül gelip elini beğenmeme konusunda oynama yapacak.  Aycan gözyaşlarına boğulurken sevgilisi Onur gelinler evine gelerek ona sarılıp teselli edecek.

 Adnan ve Didem konusuna Gelecek olursak yüzük çıkarma nedeni ile ikilinin arası daha da açıldı. Ayrılma noktasına gelen çiftin aşk acısı çektikleri gözlerinden belli. Yapım için reyting meselesi olarak düşünülen Adnan Didem küstüğü giderek büyüdü reytingleri bu durum güzel etkilemiş olacak ki çift barışacak gibi durmuyor. Diğer yandan bu hafta Ayça'nın annesi çekimlere geldi. Onur damat olarak onaylanmadığını ifade etti onur ve Aycan çifti oldukça güzel ilerliyorlar.

Kısmetse olur evinde gelin adaylarından Merve'nin babasının öldüğü haberi geldi.  Tuğçe ve Aycan kavgasının nedeni izlediğinizde sizde göreceksiniz ağız münakaşa larından kaynaklanıyor. Ancak Aycan kendisine hakim olamayarak fiziksel temasta bulununca iptal olacak peki Tuğçe için bu Değer miydi? Tabii ki hayır!.

 

Son Güncelleme: 09.02.2017 15:41
Yorumlar

Google+'da Paylaş