06 Aralık 2016 Salı 15:30
Kısmetse Olur 7 Aralık 299.bölüm fragmanı gelinler evi şok!
Seda Akgül tarafından sunulan Kısmetse Olur yarışma izdivaç programı yayınlanmaya devam ediyor. Hafta içi gündüz kuşağının vazgeçilmezlerinden birisi haline gelen programda çok önemli gelişmeler yaşandı.

Sevilen programa son bölümde bir ilişki uzmanı konuk oldu. Kısmetse Olur programında gelin ve damat adayları arasında yaşanan tartışmalar sık sık gündeme geliyor. Konuya bir uzman bakışı getirildi ve konuk olarak gelen ilişki uzmanı yarışmacıları değerlendirdi.

Kısmetse Olur evine konuk olan ilişki uzmanı Serpil Hanım oldukça şık giyimli ve güzelliği nedeniyle ilk başta bir gelin adayı sanıldı fakat daha sonra durum anlaşıldı.

Serpil Hanım elinde getirdiği bir kutuya yarışmacıların sorunlarını kağıda yazarak buraya bırakmalarını istedi. Semih’in Serpil Hanım’a “benim ilişkim çok güzel tek sorunum göbeğim” demesi Hazal’ın kıskanmasına neden oldu. Hazal göbeğinden rahatsızsan diyetisyene gidelim o ilişki uzmanı diyetisyen değil diye çıkıştı ve ikili arasında tartışma yaşandı.

İlişki uzmanı gelmeden önce son derece iyi şekilde ilişkileri devam etmekte olan çift ilişki uzmanının gelmesi ile yeniden tartışmaya başladılar.

Yeni gelen gelin adayı Sibel oldu. Damatlar evine giderek damat adayları ile tanışan Sibel evde büyük bir heyecan ile karşılandı. Anaokulu öğretmeni olduğunu açıklayan Sibel, kendi ajans şirketini açmak ile ilgilendiğini dile getirdi.

Sibel kime talip oldu?

Yarışmaya katılmadan önce kafasında bir ismin olmadığını söyleyen Sibel şu anda hiçbir damat adayına talip olmadığını açıkladı.


 Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı için tıklayınız

Son Güncelleme: 06.12.2016 15:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş