22 Aralık 2016 Perşembe 18:20
Kısmetse Olur 312. Bölüm Fıragmanı ({23 Aralık 2016 Cuma})-Barış Elektrik Alıyormuş
 Kısmetse olur 311. bölümü ile 23 Aralık Cuma günü izleyici karşısına çıkacak.Eve yeni gelen adaylar bakalım kısmetse olur evinde yeni aşklara yelken açabilecekler mi ? Kısmetse olur evinde çift olan gelin ve damat adayları oldukça romantik dakikalar geçirirken özel ikramlar şarkılar onların iyi vakit geçirmeleri için hizmetlerine sunuluyor. 23 Aralık Cuma Kısmetse olurda Mehtap yer almayacak.

Aşk konusunda Berker diye ısrar eden ancak bunu eve taşınmak için yaptığı her halinden belli olan Mehtap diskalifiye olarak kısmetse olur evinden atıldı.

23 Aralık Kısmetse olur evinde neler yaşanacak? Kısmetse olur 311. bölüm fragmanı heyecanla beklenirken Sibel Turgay'a onu istemediğini söylüyor. Gökhan ise Rabia için ben her gün kavga edeceğim bir kadın aramıyorum evleneceğim bir kadın arıyorum diyerek ayrılmak istediğini dile getiriyor. Didem ister Rabia'ya sıkışarak ilişki itibarını larının yerlerde olduğunu söylüyor. Onur ve Aycan çifte evde yine romantik anlar yaşıyorlar.Birbirlerine olan aşklarını her seferinde dile getiren Onur ve Aycan mutlu bir birliktelik ile yollarına devam ediyorlar. Aycan onlara her sabah uyandığında onun hayatında olduğu için şükrettiğini söylüyor. Berker  yeni gelin adaylarından kendisi ile ilgilenen gelin adayına samimiyetsiz olduğunu söyleyince olanlar oluyor. Barış ise Gamze taşkına olan hislerini aldığı elektriği itiraf ediyor damatlar evinde Sibel Turgay'a seni istemiyorum diye bağırıyor.

Kısmetse olur haftanın son günlerinde yine dengeler değişecek.Çiftler arasında gergin dakikalar yaşanacak gibi görünüyor. Kısmetse olur evine Mehtabın elenmesinin ardından işte Benim stilimdeki Tuğçe Ergişi geleceği damat adaylarından Gökhan'a Talip olacağı da söylentiler arasında yer alıyor.

 kısmetse olur 311. bölüm izlemek için tıklayınız

Son Güncelleme: 22.12.2016 15:25
Yorumlar

Google+'da Paylaş