20 Aralık 2016 Salı 18:55
Kısmetse Olur 310. Yarınki Bölüm Fragmanı 21 Aralık 2016 Berker karizmayı çizdirdi
 Kanal D ekranlarında yayınlanan evlilik yarışması kısmetse olur yepyeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Kısmetse olur bu hafta gerçekleşen terör olayları nedeniyle final bölümü geçtiğimiz gün yayınlandı kısmetse olur yeni bölümleri bir aksilik olmazsa hafta içi hergün 12:45 de yayınlanmaya devam edecek. Kısmetse olur 21 Aralık Çarşamba fragmanı da neler olacak merak eden izleyicilerimiz için sayfamızda gerekli detayları hazırladık.

Kısmetse olur evinde final günü ayrılma noktasına gelen Adnan ve Didem yüzükleri de atmışken Didem'in eleme potasına girmesi üzerine yeniden barıştılar. Eve veda eden isim ise Boğaçhan  oldu kısmetse oldu. Eevine yepyeni bir damat adayı daha geliyor. Bakalım bu damat adayı evdeki hangi gelin adayı ile ilgilenecek.  Berker ile başbaşa çıktıkları yemek sırasında yaptığı cilveler ile onun gönlünü almaya çalışan Mehtap yine herkesi elinden kaybediyor. Mehtap içindeki canavarı yeniden gün yüzüne çıkarınca olanlar oluyor .Mehtap kısmetse olur evinden diskalifiye edilecek kısmetse olur evinde bulunan Gamze'ye yakın temas ile şiddet kullanınca Mehtap yarışmadan elenen isimler arasında yer alacak .

Kısmetse olur evinde Geçtiğimiz günlerde Serap ile beş aylık bir ilişki yaşadığını söyleyen Berker programda yer alan gelin adaylarının tepkisine neden oldu. Diğer yandan kısmetse olur evine Hazal ve Semih in ne zaman döneceği merak ediliyor. Kısmetse olur 21 Aralık fragmanı bakalım yeni bir ilişki başlayacak mı? Kısmetse olur 308. bölüm fragmanında izleyicileri nasıl bir sürpriz bekliyor. Adnan Didem'e yaptığı doğum günü sürprizi ile onun gönlünü yeniden fat edebilecek mi ?Hep birlikte izleyip göreceğiz.

 kısmetse olur 305. bölüm izlemek için tıklayınız

 

Son Güncelleme: 20.12.2016 18:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş