02 Şubat 2017 Perşembe 17:14
Kısmetse Olur 3 Şubat 2017 Fragmanı 348.bölüm neler yaşanıyor?
 Kısmetse olur 3 Şubat Cuma günü neler yaşanacak? Kkısmetse olur 3 şubat fragmanı yayınlandı mı ekranların beğenilen izdivaç yarışması Kısmetse olurda heyecan dolu dakikalar yaşanıyor.  

Adnan ve Didem'in arasında adeta buz kütleleri giren evde Didem Adnan'ın gelgitleri karşısında adeta çileden çıkıyor. Kısmetse olur haftanın finali yaklaşırken 3 Şubat Cuma günü programında neler yaşanacağı merak konusu oldu. Kısmetse olur 348. bölüm fragmanı hakkında merak edilen bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz.

Projeksiyon House firması tarafından Kanal D ekranlarına hazırlanan kısmetse olur yarışması yeni bölümü 3 Şubat Cuma günü izleyici karşısına çıkacak. Kanal D ekranlarında hafta içi her gün 12:30 da izleyici karşısına çıkan kısmetse olur son bölümü merak ile bekleniyor kısmetse olur 348, bölümünde neler yaşanacak Programın fragmanı sayfamızda bulabilirsiniz.

Kısmetse olur 3 Şubat

Kısmetse olur yeni bölümünde olaylar durulmuyor. Tuğçe ile Ünal arasında yaşanan gerilime Didem ve Adnan arasındaki kargaşada eklenince adeta ev Cennet Mahallesi'nde dönüyor. Tuğçe ile oynanan arasındaki kavganın ardından çok çirkin sözler ağızdan çıkıyor. Tuğçe'nin rol yaptığını iddia eden Ünal tartışmayı ileriye götürüyor.

Diğer yandan romantik bir yemek ile bir araya gelen  Adnan ve Didem Çiftçi büyük bir taşı tutuşmanın eşiğine geliyor. Kavga eden ikilinin tartışmasını ailelerde eklenince araları iyice açılıyor. Gökhan ve Sibel çiftinin bu hafta birinci olmaları dikkatleri çekiyor Bu hafta eleme potasında ise Gamze'ye ve barış yer alıyor.

Son Güncelleme: 02.02.2017 17:16
Yorumlar

Google+'da Paylaş