02 Aralık 2016 Cuma 17:08
Kısmetse olur 3 aralık fragmanı YAYINLANDI!
Kısmetse Olur'da gerginlikler devam ediyor. 3 Aralık Cumartesi fragmanı yayınlandı! Kimileri Şahin'İ eve girerken kimileri de evden çıkmak istediğinde Şahin'i kullanıyor! Kısmetse olurda Şahin kavgası devam ediyor.

Kısmetse Olur 296. Bölüm fragmanı yayınlandı! Olaylı yemekten sonra sular bir türlü durulmuyor. Yeni bölüme ait tüyolar ve detaylar Kısmetse olur'Un 3 Aralık Cumartesi günü yayınlanacak bölümünde, fragmanı ise video kategorimizde sizlerle!

Oldukça gergin Bir haftanın ardından kısmetse olur evinde duygusal dakikalar yaşandı.Bugün kısmetse olur evine Hazal ve Semih in annesi ziyarete geldiler.İki sevecen bayanın çocuklarını ziyarete geldiği kısmetse olur evinde Gamze Taşkın ortalığı birbirine katmak için elinden geleni yaptı.Kısmetse olur büyük aşkı Hazal Semih anneleri de tanışınca bu ilişkiye girerek evlilik yolunda daha da büyümeye devam ediyor. 2 genç adayın Anneleri evliliklerine onay verirken kısmetse olur evinde ilkler yaşamaya devam ediyor.

Kanal D ekranlarının Fenomen yarışma programı Kısmetse olurda 3 Aralık Cumartesi günü saat 12 .45 de 296. bölüm izleyici karşısına gelecek kısmetse olur evinde neler yaşanacak. Gamze Öztürk'ün evden gidişi büyük Yankı uyandırırken tutkulu sevgilisi Şahin onun gidişini isyan etti .

Kısmetse olur evinde yarınki bölüm ile Gökhan ve Rabia aralarındaki buzları eritecek birbirlerine tutku ile aşık olan Rabia Gökhan çifti bir kere daha el ele tutuşarak birbirini tanıma yolunda ilerleyecek ler. Hazal ve Semih in halk oylamasında bu hafta birinciliği Adnan ve Didem e kaptırdığını görüyoruz erkekler evinden Okan bu hafta eve veda eden isim olacak.

Kısmetse Olur Yeni Bölüm fragmanı için tıklayınız

Son Güncelleme: 02.12.2016 18:41
Yorumlar

Google+'da Paylaş