27 Kasım 2016 Pazar 18:28
Kısmetse Olur 27 Kasım Pazar Saat Kaçta Başlayacak Kim Elenecek
Kanal D ekranlarının Fenomen evlilik yarışması kısmetse olur da final gecesine sayılı saatler kaldı.Kısmetse olur final gecesinde bu hafta çok ilginç olaylar yaşanacak. 27 Kasım kısmetse olur haftanın finali fragmanı yayınlandı kısmetse olur 27 Kasım haftanın finalinde elenen isim kim oldu? Rabia'nın açıklama yapmak zorunda kaldığı durum ve Gökhan ve Rabia ilişkisi neden bitti kısmetse olur 27 Kasım haftanın finali fragmanı ve ipuçları sizler için sayfamızda yer almaktadır.

Kısmetse olur 27 Kasım haftanın finali fragmanı yayınlandı fragman da bazı ipuçları izleyicilere aktarıldı .27 Kasım haftanın finalinde Adnan Didem kavgası şiddetini artırıyor. Adnan ve Didem arasında hafta  içinde devam eden kavgaların yankıları sürüyor Semih bile artık Didem tavırlarından dolayı isyan ediyor. 27 Kasım kısmetse olur haftanın finali programında en önemli olay ise Rabia ve Gökhan birlikteliğinin sona ermesi olacak. Gökhan Rabia'nın kabul edilmez bir şey yaptığını söyleyerek aşklarına noktayı koyuyor. Karadeniz erkeği olan Gökhan Rabia'yı neden reddetti kısmetse olur programının sunucusu Seda Akgül Rabia'nın bir açıklama yapması gerektiğini söylerken bakalım yeni bölümde izleyici nelerde karşı karşıya kalacak.

Kısmetse olur haftanın finalinde elenen isim Aykut oluyor. gelin adayları evde aradığı aşkı bulamayacağını inandıkları Aykut'un adını yazarak eleme kararı aldılar ancak çeki gelinler evi aldığı ve elenen isim Aykut ilan edildi bu akşam pazar gecesi finalinde kısmetse olur evinden elenen kişi Aykut olacak.

Son Güncelleme: 27.11.2016 22:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş