Kısmetse olur 27 kasım kim elenecek (haftanın finali)
Kısmetse olur'da tartışmaların ardı arkası kesilmiyor. Didem ve Ayhan tarışıyor. Rabia ve Gökhan ne yapacak, Rabia neyi açıklayacak? Detaylar Kısmetse Olur haftanın finalinde karşımızda olacak.

27 Kasım Kısmetse olur kim elendi? Kısmetse Olur'da eleme adayı Rabia idi, ancak Aykut Alagöz elendi. Yapılacak eleminin sonuçları internette sızdırılınca olanlar oldu. İzleyenler yapım ekibini hedef haline getirince Gökhan Sara açıklama yapmak zorunda kaldı!

27 Kasım Kim Elendi? Kısmetse Olur'da eleme adayı Rabia idi,

27 Kasım 2016 Pazar gecesi; Kısmetse Olur evinde haftanın finali heyecanı yaşanacak. Haftanın finalinde kim elenecek seyirci şimdiden çok merak ediyor ve basında yer alan bazı iddialar dikkat çekti.

Kısmetse Olur evinde elenen isim kim olacak, sosyal medyada kısa sürede birçok insanın konuştuğu bir iddiaya göre elenen isim Rabia olacak denilmişti. Yarışmacıların fan grupları tarafından ortaya atıldığı düşünülen iddiaların gerçeği yansıtmadığı düşünülüyor.

Rabia ile bir ilişkisi bulunan Gökhan, resmi Instagram hesabı üzerinden konu ile alakalı bir açıklama yaptı. Gökhan paylaştığı resmin alt kısmına not olarak; “ Rabia’nın eleneceği tarzında yazı yazarak insanları galyana getirip yapım ekibine saldırın tarzında ayaklanma başlatmaya çalıştını gördüm bu tarz insanlara itibar etmemenizi istiyorum” dedi.

 

Bu açıklamanın ardından yarışmada Rabia’nın elenmesi beklenmiyor. Peki 27 Kasım günü kim elenecek? Yine internet kaynaklı bir iddiaya göre bu haftanın elenen ismi kim belli oldu.

Basında yer alan haberlere göre Kısmetse Olur evinde eleme adaylarından birisi Rabia olurken diğer aday Aykut olacak. Kısmetse Olur haftanın finalinde iddialara göre elenen isim Aykut olacak.

Kısmetse olur 27 kasım kim elenecek (haftanın finali)

Kısmetse Olur evinde bu hafta içerisinde hiçbir gelin adayı ile bir ilişki düşünmediğini açıklayan Aykut’un eleneceği düşünülüyor. Kısmetse Olur evinde bir dönem Gamze ile yakınlaşan fakat hiçbir ciddi ilişki yoluna girmeyen Aykut’un elenip elenmeyeceği kesin olarak bilinmiyor.

KISMETSE OLUR GELİN VE DAMAT ADAYLARI İÇİN
TIKLAYINIZ


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×