24 Aralık 2016 Cumartesi 13:56
Kısmetse olur 25 Aralık eleme gecesi kim elendi haftanın finali

Kanal D ekranlarının sevilen programları arasında yer alan ve her hafta bir kişinin veda ettiği Kısmetse olur’da heyecan devam ediyor. 25 Aralık Pazar gecesi yayınlanacak olan haftanın finalinde kimin elendiği sorusunun cevabı merak ediliyor. İşte detaylar..

 

Seda Akgül’ün sunumuyla hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Kısmetse olur ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Kısmetse olur evinde bu hafta yaşananlar ile birlikte evde bir gerilim havası vardı. Özellikle gelin adaylarından olan Mehtap Taşkıran ve Gamze Taşkın arasında yaşanan kavga ile birlikte yaşanan diskalifiye durumu Kısmetse olur’a yeni bir soluk getirdi.

Mehtap Taşkıran Gamze Taşkın ile yaşadığı kavganın ardından Kısmetse olur evinden diskalifiye olan isim oldu. Mehtap Taşkıran daha önce de karıştığı olaylarla dikkat çekmişti.

Gelen iddialara göre İşte Benim Stilim evinde yer alan Tuğçe Ergişi Kısmetse olur evine katılacak. Bir başka iddiaya göre Gökhan Sara Tuğçe Ergişi’ye talip olacak.

25 Aralık Pazar akşamı yayınlanacak olan Kısmetse olur haftanın finalinde elenecek olan isim belli olduğu takdirde sizlerle paylaşacağız.

Son Güncelleme: 24.12.2016 13:57
Yorumlar

Google+'da Paylaş