19 Aralık 2016 Pazartesi 00:00
Kısmetse olur 18 aralık eleme heyecanı kim elenecek?
 Kanal  D ekranlarının fenomen yarışma programı Kısmetse Olur’da heyecan devam ediyor. 18 Aralık Pazar günü yapılacak olan halk oylaması ile birlikte kimin eleneceği sorusunun cevabı merak ediliyor. İşte detaylar..

 

Seda Akgül’ün sunumuyla birlikte hafta içi her gün ekranlarda olan ve her hafta bir kişinin elendiği Kısmetse Olur yarışmasındaki bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. 7 gelin ve 7 damat adayının bulunduğu Kısmetse Olur’da adaylar kendilerine ve ailelerine uygun hayırlı kısmet için programda yer almaya devam ediyorlar.

Her hafta bir kişinin veda ettiği Kısmetse Olur’da aynı zamanda bir kişi de Kısmetse Olur’a merhaba diyor.

Kısmetse Olur’da sezon sonunda kazanan gelin ve damat adaylarını süper ödüller bekliyor. Kazanan çiftimize muhteşem bir düğün ve aynı zamanda muhteşem bir ev hediye ediliyor.

Kısmetse Olur’da bu sezona damga vuran olaylardan bir tanesi Didem’in eski eşinin olduğu ve bunun programda öğrenilmesi olmuştu. Adnan bunu neden sonradan öğrendiği konusunda Didem’e kızmış ve ilişkilerini bitirme kararı almıştı.

Birbirinden ilginç gelişmelerin yaşandığı Kısmetse Olur’da bu hafta elenen isim belli olduğu takdirde sizlerle birlikte paylaşacağız.

Son Güncelleme: 19.12.2016 01:16
Yorumlar

Google+'da Paylaş