05 Şubat 2017 Pazar 21:09
Didem Delen estetiksiz hali Kısmetse Olur Didemin Eski eşi kim (Sevgilisi)
 Kanal D ekranlarının fenomen yarışma ve izdivaç programı Kısmetse Olur’da gelin adayları arasında olan Didem Delen ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Yarışma dışında evli olduğu ortaya çıkan Didem Delen ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam eden ve her hafta haftanın finali heyecanıyla da reytinglerde bir numara olan Kısmetse Olur’da şok bir gerçek ortaya çıktı! Gelin adaylarından olan ve Adnan ile görüşmesi devam eden Didem Delen’in Kısmetse Olur dışında evli olduğu ortaya çıktı!

Didem Delen’in gerçek yüzünü ortaya çıkartan ve ifşa eden isim ise Mehtap Taşkıran oldu. Didem ile ilgili gerçekleri ifşa eden Mehtap Didem’e sen dışarıda evlenmiş ayrılmışsın bunu Adnan biliyor mu sorusunun üzerine Adnan sinirden sandalyeleri parçaladı.


Flört ettiği Didem’in evliliğini saklamasını üzerine Adnan Kızıltaş Didem Delen’den bana mutluluk yok açıklamasını yaparak ayrıldı. Kısmetse Olur evine bomba gibi düşen bu gerçeğin ardından bakalım neler olacak merak ediliyor. Didem Delen’in evlenip ayrıldığı eşinin ismi ise açıklanmadı.

Son Güncelleme: 23.02.2017 23:46
Yorumlar

Google+'da Paylaş