29 Kasım 2016 Salı 23:22
Kırklareli ve Edirne'de yarın okullar tatil mi, kar tatili yapılan okullar hangileri?
Kırklareli ve Edirne'de yarın okullar tatil mi? Kırklareli ve Edirne'de kar tatili yapılan okullar hangileri? Trakya ve Marmara yoğun kar yağışı ile karşı karşıya kalacak. Kırklareli ve Edirne'de okullar tatil edilecek mi? Ziyaretçilerimizin en çok merak ettiği sorular ve cevapları burada! Kırklareli ve Edirne'nin ilçelerinde hangi okullarda eğitime ara verilecek? Eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller hangileri ve detaylar haberimizde..
Okullarda kar tatili olan iller "Kar Tatili Olan İller" sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Kırklareli ve Edirne'de Okullara kar tatili var mı? Ziyaretçilerimizin en çok merak ettiği sorular ve cevapları burada! Türkiye genelinde hangi okullarda tatil mi? Eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller nereler ve detaylar haberimizde..

İstanbul'da Yarın Okullar Tatil mi? İstanbul'da kar tatili yapılan okullar hangileri?

Beklenen kar yağışı kapımızı çalmak üzere, ki gündür etkili olan yağışların İç Kesimlerde Kar Yağışına Dönüşmesi bekleniyor!

Ülkenin genelinde etkili olan yağışların Balkanlardan gelen soğuk hava ve ani sıcaklık düşüşünden dolayı Trakya, Marmara'nın güney doğusu Ege bölgesinin iç kesimleri ile Batı Karadenizde bu gece kara dönüşmesi bekleniyor..

Çarşamba günü ise, Trakya'dan giren soğuk hava doğuya doğru ilerleyişini sürdürüyor. Yağışlar Marmara'nın doğusuna kayıyor. İç Ege Karadeniz'in iç kesimleri, İç Anadolunub bazı illerinde kar yağışı şeklinde devam edeceği tahmin ediliyor.

Kar Yağışının Görülebileceği İller şöyle; Ankara, Konya, Kayseri, Sivas, Kırıkkale, Aksaray, Niğde, Nevşehir, Yozgat ve Çankırı bu illerde yağ yağışını etkili olabileceği hatta bazı illerimizde ise 1 - 20 cm kar yağışının görülebileceği tahmin ediliyor.

1 Aralık 2016 Perşembe Kar Yağışının etkili olacağı düşünülen iller şöyle; Amasya, Bartın, Bayburt, Bolu, Gümüşhane, Samsun, Zonguldak, Tokat, Çorum ve Kastamonu'da kar yağışları görülebilir. Bu illerde kar yağışı etkili olacak bazı yerlerde ise kar yağışı nedeniyle 30 cm'e kadar kar görülebilir.

Bugün akşam saatlerinde orta Karadeniz’de başlayan sağanak yağmur’un bu geceden itibaren etkisini artırarak yarın akşama kadar Sinop, Samsun ve Ordu illerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli (51-75 kg/metrekare) olması beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, yıldırım vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır

 Okullarda kar tatili olan iller hangileri, Kar tatili olan iller ve okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili Olan İller Nereler, Kar Yağışı Ne Zaman Başlayacak, Kar Tatili Ne Kadar Sürecek, Okullarda kar tatili olan iller

Okullarda kar engelinden dolayı şuanda eğitime ara verilmiş il ve ilçelerimiz bulunmamaktadır. Gelişmeleri an be facebook safamızdan takip edebilirsiniz.

TIKLA KAR TATİLİ OLAN OKULLARDAN HABERDAR OL!
https://www.facebook.com/Kar-Tatili-Olan-Okullar-1798784343734504/
Yarın Okul var mı tatil var mı, Kar Tatili olan iller ve ilçeler hangileri?
Son Güncelleme: 29.11.2016 23:36
Yorumlar

Google+'da Paylaş