29 Kasım 2016 Salı 08:31
Bursa'da yarın okullar tatil mi, Bursa'da kar tatili yapılan okullar hangileri?
Bursa'da Yarın Okullar Tatil mi? Bursa'da kar tatili yapılan okullar hangileri? Türkiye yoğun kar yağışlarının etkisi altında kalacak, kar yağışının etkili olacağı iilerde okullar tatil edilecek mi? Ziyaretçilerimizin en çok merak ettiği sorular ve cevapları burada! Türkiye genelinde hangi okullarda tatil edilecek? Eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller hangileri ve detaylar haberimizde..

Okullarda kar tatili olan iller "Kar Tatili Olan İller" sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Kar geliyor! Okullara kar tatili var mı
?
 Ziyaretçilerimizin en çok merak ettiği sorular ve cevapları burada! Türkiye genelinde hangi okullarda tatil mi? Eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller nereler ve detaylar haberimizde..

Meteorolojik Uyarı Sistemi devrede! Güncelleme Türkiye Geneli Uyarılar!

Türkiye, hafta sonuna kar etkili kar yağışı ile merhaba demeye hazırlanıyor. Türkiye Balkanlardan gelen karlı ve soğuk havanın etkisi altına giriyor. Kar yağışı ile birlikte eğitim ve öğretimde aksaklıklar olabileceği belirtiliyor. Kar yağışı nedeniyle okullara tatil mi Kar Tatili olan iller ve ilçeler hangileri? İşte detaylarımız!

Okullar tatil mi, öğrenciler merakla tatili bekliyor! Tatili karın tadını çıkararak geçirmeyi planlayan öğrencilerin tek umudu kar yağması ve okulların tatil olması. 
Son Güncelleme: 29.11.2016 09:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş