01 Aralık 2016 Perşembe 01:35
Ankara'da yarın okullar tatil mi bugün ve yarın kar tatili yapılan okullar hangileri?
Ankara'da yarın okullar tatil mi? Ankara'da bugün ve yarın kar tatili yapılan okullar hangileri? Ankara'da hava sıcaklığı düşüyor! Ankara'da okullar tatil edilecek mi? Ankara donuyor, kar var peki Ankara il ve ilçelerinde hangi okullar tatil edilecek? Eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller hangileri ve detaylar haberimizde..

Ankara'da 1 Aralık Perşembe geceleri oldukça soğuk olacak, sıcaklık -3 derecede olacak. Ankaralıları Perşembe günü hafif kar sağanağı bekliyor. 2 Aralık Cuma günü ise kısmen açık bir hava var. 3 Aralık Cumartesi yine hafif kar sağanağı olacak. 7 Aralık Pazar günü ise hava sıcaklığı -2'lerde ve ara ara yağmur geçişlerinin yanı sıra kar sağanakları yaşanacak.


5 Aralık pazartesi hava sıcaklığı -3 derecede muhtemel kar ve sağanak yağmur geçişleri olacak. 6 - 7 - 8 ve 9 Aralık günleri kısmen güneşli bir havanın olması soğukların şiddetini düşürmeyecek, sıcaklık geceleri -8 dereceye kadar düşüyor.

Ankaralıları 14 Aralık Çarşamba gününe kadar hafif karlı ve kısmen güneşli havalar karşılıyor. Eğitim ve öğretimde aksamaların olacağı bir durumla karşılaşılacağı düşünülmüyor. Durumda bir değişme olursa facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.


Kar geliyor! Okullara kar tatili var mı? Ziyaretçilerimizin en çok merak ettiği sorular ve cevapları burada! Ankara genelinde hangi okullarda tatil mi? Ankara'da eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller nereler ve detaylar haberimizde..


Türkiye, hafta sonuna kar etkili kar yağışı ile merhaba demeye hazırlanıyor. Türkiye Balkanlardan gelen karlı ve soğuk havanın etkisi altına giriyor. Kar yağışı ile birlikte eğitim ve öğretimde aksaklıklar olabileceği belirtiliyor. Kar yağışı nedeniyle okullara tatil mi Kar Tatili olan iller ve ilçeler hangileri? İşte detaylarımız!

Okullar tatil mi, öğrenciler merakla tatili bekliyor! Tatili karın tadını çıkararak geçirmeyi planlayan öğrencilerin tek umudu kar yağması ve okulların tatil olması!


Sayfamızı beğenin kar haberlerinden hemen haberdar olun!
 
Son Güncelleme: 01.12.2016 01:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş